poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci badają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na ulicy Lubelskiej w Szówsku. Według wstępnych ustaleń, 25-letni motocyklista na Hondzie, wykonując manewr wyprzedzania, zignorował zakaz wyprzedzania na skrzyżowaniu. W wyniku tego doszło do zderzenia z samochodem marki Seat, którego kierująca skręcała w lewo.

  Motocyklista z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

  fot. KPP Jarosław/Podkarpacka Policja

  Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 17 na ulicy Lubelskiej w Szówsku. Według wstępnych ustaleń policjantów z posterunku w Wiązownicy, 25-letni mieszkaniec Jarosławia, kierujący motocyklem marki Honda, podczas wyprzedzania zignorował zakaz wyprzedzania na skrzyżowaniu, co doprowadziło do zderzenia z seatem, którego kierująca skręcała w lewo.

  Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Motocyklista z obrażeniami trafił do szpitala. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 25-latek nie posiada uprawnień do kierowania motocyklami.

  Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Policjanci przeprowadzili oględziny, sporządzili szkic miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Szczegółowy przebieg i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku postępowania.

  Policjanci apelują o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com