poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Dołącz do pikniku NGO na rzeszowskich Bulwarach już w sobotę. Serdecznie zapraszamy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom – I Piknik NGO w Rzeszowie! To niezwykła okazja, by poznać różnorodne organizacje pozarządowe, aktywnie działające na rzecz lokalnej społeczności, a także by spędzić czas w atmosferze radości, integracji i wspólnego działania. Przypominamy, że impreza rozpoczyna się 6 lipca, w najbliższą sobotę o godzinie 14 popołudniu i potrwa do 22, w nocy w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach.

  Podczas pikniku czekają na wszystkich niezapomniane koncerty zespołów muzycznych, które na pewno przyciągną sporą ilość słuchaczy. Wystąpią Ukuleliska, Kraina Przyjemności oraz gwiazda wieczoru – ZIEMBUL! Uczestnicy mogą przygotować się na energetyczne występy i świetną zabawę przy dźwiękach muzyki na żywo.

  Dla tych, którzy nie wiedzą, „I Piknik dla Społeczności Rzeszowskie NGO w Akcji” to wydarzenie, które ma na celu integrację mieszkańców Rzeszowa oraz promocję działalności organizacji pozarządowych działających w mieście. Organizowany we współpracy z aktywnymi NGO, piknik oferuje liczne atrakcje, warsztaty, pokazy, stoiska informacyjne oraz zabawy dla dzieci.

  Celem imprezy, jest na pewno wspieranie aktywności obywatelskiej i wolontariatu. Piknik to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach zaangażowania się w działania społeczne. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania różnych organizacji, ich celów i działań na rzecz społeczności lokalnej. Wspólne działania i inicjatywy sprzyjają integracji i tworzeniu więzi między mieszkańcami Rzeszowa. Wydarzenie stwarza idealne warunki do wymiany doświadczeń i współpracy między różnymi organizacjami pozarządowymi.

  I Piknik NGO to niepowtarzalna okazja, aby zaprezentować swoją działalność lokalnej społeczności! Podczas imprezy, będą przygotowane stoiska, gdzie każdy będzie mógł poznać, jak działają i jakie cele realizują poszczególne organizacje. Będą zorganizowane poza tym ciekawe aktywności, warsztaty i pokazy, które przyciągną uwagę uczestników i pozwolą im lepiej poznać daną organizację.

  I Piknik NGO w Rzeszowie to doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, dowiedzieć się więcej o działalności organizacji pozarządowych i wspólnie budować lepszą przyszłość dla miasta. Do zobaczenia 6 lipca w Parku Kultury i Wypoczynku Bulwary w Rzeszowie!  

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com