czwartek, 18 lipca, 2024
+

  X Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości na rzeszowskich bulwarach

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Po raz dziesiąty spółdzielcy ze wszystkich branż z naszego województwa obchodzili swoje święto, promując spółdzielcze idee i prezentując osiągnięcia podkarpackiej spółdzielczości na stoiskach wystawienniczych.

  Spółdzielcy świętowali w upalną sobotę, 29 czerwca 2024 roku, w godzinach 15:00-20:00, w Parku Kultury i Wypoczynku „BULWARY” w Rzeszowie.

  Było to już dziesiąte spotkanie, podczas którego spółdzielcy z Podkarpacia, reprezentujący różne branże, promowali spółdzielcze idee i prezentowali dorobek lokalnej spółdzielczości na specjalnie przygotowanych stoiskach wystawienniczych.

  Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości miały na celu promowanie idei przedsiębiorczości spółdzielczej, przybliżenie działalności spółdzielni socjalnych oraz zwiększenie ich widoczności jako kluczowych podmiotów ekonomii społecznej wśród mieszkańców Podkarpacia.

  Wydarzenie było otwarte dla wszystkich odwiedzających, którzy mogli nabyć różnorodne produkty spożywcze, rękodzieło, obrazy, biżuterię, zabawki, książki, a także kosmetyki. Spółdzielcy przygotowali również darmowe upominki dla zwiedzających.

  fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszów

  Prezentowane były także różne usługi, a szczególną uwagę zwracano na aktywizację osób niepełnosprawnych, które również miały okazję uczestniczyć w zabawach i cieszyć się świętem.

  Na scenie wystąpiły dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne i wokalne związane ze spółdzielniami mieszkaniowymi z województwa podkarpackiego, a na zakończenie odbył się festyn spółdzielczy.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com