niedziela, 14 lipca, 2024
+

  W Rzeszowie ponownie otwarta delegatura Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa dotycząca ponownego otwarcia delegatury Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Rzeszowie. W wydarzeniu wzięli udział Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Tomasz Siemoniak.

  Premiera i Ministra, w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Jarosława Tokarczyka, przywitał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie podinsp. Piotr Stępka.

  Odbudowujemy znaczenie oraz skuteczność #ABW. Na wniosek ministra Tomasza Siemoniaka podjąłem decyzję o tym, żeby przekazać 100 mln zł dla Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Agencji Wywiadu.

  Donald Tusk, Prezes Rady Ministrów

  Przed południem w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie miała miejsce konferencja prasowa, w której uczestniczyli Premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Tomasz Siemoniak.

  Mamy to! Dzisiaj od północy przywróciliśmy działanie 10 delegatur ABW. To decyzja premiera Donalda Tuska z marca. W każdym województwie działa delegatura.

  Tomasz Siemoniak, minister Spraw Wewnętrznych i Administracji

  Briefing dotyczył przywrócenia funkcjonowania delegatur Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w tym delegatury w Rzeszowie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com