sobota, 13 lipca, 2024
+

  Spędź wakacje, oglądając wieczorami filmy w plenerze na rzeszowskich osiedlach! Co zobaczymy?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowski Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie z wielką radością zapraszają mieszkańców na wyjątkowy cykl wakacyjnych wydarzeń. W ramach projektu socjalnego „Z uśmiechem w przyszłość” całe lato na rzeszowskich osiedlach będzie rozbrzmiewać śmiechem i emocjami, jakie przyniosą Wakacyjne Kina Plenerowe. Przed nami siedem wieczorów pełnych filmowych doznań, które z pewnością staną się niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Warto podkreślić, że udział we wszystkich wydarzeniach jest całkowicie bezpłatny, co stanowi doskonałą okazję do rodzinnej rozrywki dostępnej dla każdego.

  Wakacyjne kina plenerowe: rozrywka dla całej rodziny

  Wakacyjne Kina Plenerowe to nie tylko projekcje filmowe, ale przede wszystkim wydarzenia promujące wartości rodzinne i wspólne spędzanie czasu. Organizatorzy zadbali o to, by repertuar był zróżnicowany i dostosowany do odbiorców w każdym wieku. Seanse będą odbywać się w wybrane wieczory wakacyjne o godzinie 21:00 na różnych osiedlach w Rzeszowie. Filmy familijne, komedie i przygodowe historie, które zobaczymy, zostały starannie dobrane, aby rozwijać pozytywne zachowania rodzicielskie oraz budować mocne więzi rodzinne.

  Program Wakacyjnego Kina Plenerowego

  Osiedle Budziwój – 4 lipca, godz. 21:00

  Miejsce: Plac przy RDK filia Country

  Film: „Wojna z dziadkiem” (2020 ‧ familijny/komedia)

  Opis: Historia chłopca, który musi dzielić pokój ze swoim dziadkiem po śmierci babci. Peter postanawia zrobić wszystko, by pozbyć się nowego lokatora.

  Osiedle Pobitno – 6 lipca, godz. 21:00

  Miejsce: Park kieszonkowy przy al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

  Film: „Hugo i jego wynalazek” (2011 ‧ familijny/fantasy/przygodowy)

  Opis: Opowieść o młodym chłopcu mieszkającym na paryskim dworcu, który odkrywa tajemniczy sekret pozostawiony przez swojego ojca i wyrusza na niezwykłą przygodę.

  Osiedle Drabinianka – 19 lipca, godz. 21:00

  Miejsce: Plac przy RDK filia Drabinianka

  Film: „Wielka Gilly” (2015 ‧ familijny)

  Opis: Historia sarkastycznej dwunastolatki, która tuła się po domach zastępczych, aż w końcu trafia do domu Miame Totter.

  Osiedle Staromieście – 26 lipca, godz. 21:00

  Miejsce: Plac przy RDK filia Staromieście

  Film: „Chłopiec z burzy” (2019 ‧ familijny)

  Opis: Opowieść o chłopcu, który znajduje trzy osierocone pelikany podczas zabawy na plaży, co prowadzi do niezwykłej przyjaźni i przygód.

  Osiedle Wilkowyja – 2 sierpnia, godz. 21:00

  Miejsce: Plac zabaw przy ul. Mazowieckiej

  Film: „Niania i wielkie bum” (2010 ‧ familijny/fantasy/komedia)

  Opis: Magiczna niania opiekuje się dziećmi ewakuowanymi podczas II wojny światowej, które pochodzą zarówno ze wsi, jak i z miasta.

  Osiedle Matysówka – 9 sierpnia, godz. 21:0

  Miejsce: Plac przy RDK filia Matysówka

  Film: „Chłopiec z chmur” (2019 ‧ przygodowy)

  Opis: Historia niezwykłej przyjaźni, odwagi i przygód, które zmieniają życie pewnego chłopca i jego skrzydlatych przyjaciół.

  Osiedle Biała – 23 sierpnia, godz. 21:00

  Miejsce: Teren zielony przy ul. Kard. Karola Wojtyły

  Film: „Mamma Mia!” (2008 ‧ musical/komedia)

  Opis: Dwóch wątków miłosnych z piosenkami ABBY w tle. Sophie próbuje odkryć, kto jest jej ojcem, aby mógł odprowadzić ją do ołtarza podczas jej ślubu.

  Misja projektu „Z uśmiechem w przyszłość”

  Celem projektu „Z uśmiechem w przyszłość”, realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie, jest promocja aktywnych form spędzania wspólnego czasu przez rodziców i dzieci. Poprzez organizację wydarzeń takich jak Wakacyjne Kina Plenerowe, projekt dąży do rozwijania umiejętności budowania pozytywnych relacji rodzinnych, wolnych od przemocy i środków odurzających. Wspólne oglądanie filmów pod gołym niebem to doskonała okazja do integracji i wzmacniania więzi między rodzicami a dziećmi.

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa do udziału w Wakacyjnych Kinach Plenerowych i skorzystania z możliwości wspólnego spędzenia letnich wieczorów w przyjemnej, filmowej atmosferze. Razem twórzmy niezapomniane wspomnienia i budujmy lepszą przyszłość z uśmiechem!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com