niedziela, 14 lipca, 2024
+

  Korzyści dla posiadaczy Rzeszowskiej Karty Mieszkańca

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dzięki Rzeszowskiej Karcie Mieszkańca będzie można skorzystać z wielu atrakcyjnych korzyści, takich jak promocje na korzystanie z obiektów sportowych i rekreacyjnych, łatwiejszy dostęp do kultury i rozrywki, rabaty na usługi miejskie oraz zniżki u lokalnych przedsiębiorców. Aby oferta była jeszcze bogatsza, zorganizowano spotkanie z przedsiębiorcami, aby zachęcić ich do udziału w tym projekcie.

  Firmy, które zdecydują się dołączyć do programu, mogą oferować zniżki stałe, czasowe lub ilościowe. Pierwszym dziesięciu Partnerom, którzy przedstawią najbardziej atrakcyjne oferty zniżek i korzyści dla mieszkańców, zapewniono możliwość bezpłatnego umieszczenia logo firmy na miejskim autobusie kursującym po Rzeszowie od września do grudnia 2024 roku.

  Karta mieszkańca to aplikacja na smartfony, ale i plastikowa karta dla osób które nie
  korzystają ze smartfonów. Będzie uprawniała osoby zamieszkałe w Rzeszowie do korzystania z różnorodnych ulg, zniżek oraz specjalnych ofert dostępnych w mieście. – W taki sposób chcemy promować i doceniać lojalność naszych mieszkańców, ale także wspierać lokalną gospodarkę i zachęcać do korzystania z miejskich usług i infrastruktury

  Konrad Fijołek, prezydent Miasta Rzeszowa.

  Rzeszowska Karta Mieszkańca będzie dostępna dla osób zameldowanych w Rzeszowie na stałe lub tymczasowo na okres dłuższy niż rok. Posiadacze karty mogą liczyć na wiele korzyści, takich jak 12 bezpłatnych wejść na kryte pływalnie, jedno darmowe wejście na baseny otwarte, bilet za 1 zł do Rzeszowskich Piwnic, specjalne pokazy filmowe, pierwszeństwo przy zapisach na półkolonie i zajęcia, zniżki i darmowe wejścia na wybrane wydarzenia, zwiększenie limitu wypożyczeń z 5 do 7 książek oraz gwarantowane miejsca na warsztatach.

  Ważnym elementem, który ma zachęcić przedsiębiorców do udziału w programie, jest
  przygotowany pakiet korzyści, czyli zbiór akcji promujących udział partnerów w
  Rzeszowskiej Karcie Mieszkańca

  Marcin Stopa, sekretarz Miasta Rzeszowa

  Umowę na realizację projektu Rzeszowskiej Karty Mieszkańca podpisano z gdyńską spółką QB, liderem w zakresie wdrażania tego typu kart w Polsce. Spółka ta ma na koncie realizacje m.in. w Łodzi, Gdańsku, Płocku, Kołobrzegu i Nowym Sączu. Z doświadczeń wynika, że w ciągu dwóch lat od uruchomienia systemu karta trafia do połowy mieszkańców danej miejscowości, co zapewnia ogromny zasięg marketingowy programu.

  Udostępnienie karty planowane jest na początek września tego roku. Od samego początku w programie będą uczestniczyć miejskie jednostki takie jak ROSiR, Teatr Maska, Estrada Rzeszowska, Muzeum Dobranocek, Rzeszowski Dom Kultury oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, które przygotowują specjalne oferty dla mieszkańców.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com