czwartek, 18 lipca, 2024
+

  „Ciuch w ruch… i nie tylko”, czyli wyprzedaż garażowa w Krasnem. Zgłoś się i zostań wystawcą!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Końcem lipca w Krasnem, a dokładniej na terenie Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki (Krasne 743) odbędzie się wyjątkowa, wyprzedaż garażowa. Możesz zostać wystawcą, jeśli posiadasz różne bibeloty z drugiej ręki, które chcesz sprzedać. Zgłoszenia dla sprzedawców trwają do 19 lipca, z kolei samo targowisko odbywać się będzie nieco później, bo 26 lipca. „Ciuch w ruch … i nie tylko” – tak nazywać się będzie event, który organizatorzy mają nadzieję, że przyciągnie sporą liczbę kupujących, nie tylko z miejscowości, ale też wszystkich z pobliskich okolic.

  Organizatorem tego wszystkiego jest GOKiB w Krasnem. Przyjdź tego dnia, w piątek, w godzinach od 16 do 20. Aby wyprzedaż powstała, powinno zgłosić się chociaż, przy najmniej dziesięciu wystawców, którzy – uwaga – muszą być pełnoletni, pod adres skrzynki elektronicznej – poczta@gokkrasne.pl. Każdy wystawca, który się zgłosi, dostanie wiadomość zwrotną, czy jego zgłoszenie zostało przyjęte, czy też niestety nie. Co więcej, w tym dniu, liczba wystawców nie może przekroczyć trzydziestki, ponieważ Krasne przygotowuje właśnie tyle, maksymalnie stanowisk. Informujemy też, że o tym, kto zostanie wystawcą decyduje kolejność zgłoszeń.

  Co można będzie kupić, lub też sprzedać na organizowanej wyprzedaży? Jak mówi sam tytuł – ubrania i nie tylko, bo też wszystkie inne bibeloty, które są bardzo cenne, na przykład dekoracyjne, użyteczne, czy też praktyczne. Nie tylko będą dostępne ubrania z drugiej ręki, często też nazywane „perełkami”, ale też wszystko inne, na przykład w stylu vintage.

  Zarezerwuj wolny ostatni piątek w lipcu i koniecznie odwiedź Krasne tego popołudnia. To także doskonała okazja do wsparcia idei zero waste, gdzie stare rzeczy zyskują nowe, drugie życie. A co dokładnie będzie wystawione na sprzedaż tego wieczoru, zobaczysz, jeśli się tam wybierzesz!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com