poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Przedsiębiorca z Kosiny dołączył do grona franczyzobiorców sieci sklepów Żabka

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 9000 franczyzobiorców prowadzi swoje lokalne biznesy pod szyldem Żabki. Sieć powitała właśnie 9000. przedsiębiorcę, który prowadzi sklep w Kosinie, w województwie podkarpackim, liczącej mniej niż 4000 mieszkańców. Żabka przyciąga zmotywowane i zaangażowane osoby swoim modelem biznesowym, oferując im lokal oraz szerokie wsparcie szkoleniowe, logistyczne i marketingowe. Różnorodność i wyjątkowość franczyzobiorców stanowią siłę sieci, dzięki której oferta Żabki jest dostępna niemal w każdym zakątku Polski, również w małych miejscowościach.

  9000. franczyzobiorcą został Jakub Uberman. Do tej pory wspierał żonę w prowadzeniu salonu kosmetycznego. Wcześniej był także managerem sprzedaży i przedstawicielem handlowym w firmie z branży rolniczej. 

  Dołączenie do Żabki było dla mnie oczywistym wyborem, przede wszystkim ze względu na wszechstronne wsparcie, jakie sieć oferuje na każdym etapie prowadzenia sklepu. Możliwość rozwoju oraz sprawdzony model biznesowy były kluczowe w mojej decyzji. Dodatkowo, rozpoznawalność marki Żabka daje mi pewność, że przyciągnę szerokie grono lojalnych klientów od samego początku

  Jakub Uberman, 9000. franczyzobiorca prowadzący sklep Żabka w Kosinie.

  Przedsiębiorcy rozwijający swoje biznesy z Żabką w małych miejscowościach i na terenach wiejskich mogą liczyć na dodatkowe wsparcie od sieci. Jednym z dostępnych programów jest „Auto na start”, który zapewnia samochód umożliwiający dojazd do sklepu. Program ten skierowany jest do przedsiębiorców prowadzących sklepy w miejscowościach do 30 tys. mieszkańców lub mieszkających na co dzień w innych lokalizacjach. Dodatkowo, dostępny jest pakiet relokacyjny, czyli comiesięczne wsparcie finansowe dla franczyzobiorców, którzy decydują się na przeprowadzkę w celu otwarcia sklepu w miejscowości do 50 tys. mieszkańców.

  Cieszymy się, że możemy powitać naszego 9000. franczyzobiorcę. Przedsiębiorcy prowadzący swoje sklepy z logo Żabka odgrywają kluczową rolę w rozwoju naszej sieci. Stale wzbogacamy ofertę dostosowując ją do potrzeb klientów również z małych miejscowości, którzy coraz bardziej cenią sobie czas oraz wygodę. Jednocześnie rozwijamy nasz model biznesowy o kompleksowe szkolenia, nowoczesne narzędzia do zarządzania sklepem oraz pakiet benefitów. Franczyza to najlepsza szkoła przedsiębiorczości, a naszym celem jest wspieranie franczyzobiorców w rozwoju ich biznesów

  Adam Manikowski, wiceprezes zarządu Grupy Żabka, dyrektor zarządzający Żabka Polska.

  W zeszłym roku sieć Żabka otworzyła ponad 1000 nowych sklepów, w tym 130 w miejscowościach liczących mniej niż 50 000 mieszkańców. W województwie podkarpackim działa blisko 280 sklepów, z czeo 75 znajduje się w Rzeszowie. Nowo otwarty sklep w Kosinie jest pierwszym w tej miejscowości. Statystyki pokazują, że w województwie podkarpackim zdecydowana większość (75%) osób decydujących się na założenie własnego biznesu i prowadzenie sklepu Żabka to kobiety.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com