poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Wakacyjne nadrabianie w Kinie za Rogiem Cafe, czyli cykl filmowy pełen emocji i niezapomnianych wrażeń!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Lato w mieście nie musi być nudne, zwłaszcza gdy Kino za Rogiem Cafe przygotowało coś specjalnego dla miłośników kina. Wakacyjne piątki będą wyjątkowe dzięki cyklowi „Wakacyjne Nadrabianie”, w ramach którego zaprezentowane zostaną filmy, które mogły umknąć uwadze kinomanów, a które z pewnością warto zobaczyć na dużym ekranie. Przygotujcie się na seanse pełne emocji, niespodzianek i niezapomnianych chwil.

  Kino za Rogiem Cafe zaplanowało cykl, który składa się z dziesięciu starannie wybranych tytułów, każdy z nich zasługujący na uwagę. Piątki w Kinie za Rogiem Cafe będą wypełnione różnorodnymi filmowymi doznaniami – od akcji, przez komedie romantyczne, aż po dramaty i thrillery. To doskonała okazja, by nadrobić filmowe zaległości i cieszyć się kinem w kameralnej atmosferze.

  Program seansów

  Czerwiec:

  28.06, 18:30 – John Wick 4: Nowa odsłona przygód legendarnego zabójcy, który wyrusza na kolejną misję pełną niebezpieczeństw i zaskakujących zwrotów akcji.

  Lipiec:

  5.07, 17:00 – Plan na miłość: Urocza komedia romantyczna, która rozgrzeje serca i zapewni mnóstwo śmiechu.

  12.07, 19:30 – Perfect Days: Opowieść o poszukiwaniu szczęścia i spełnienia, które czasem znajdujemy w najmniej spodziewanych miejscach.

  19.07, 19:00 – Bo się boi: Thriller, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

  26.07, 19:00 – Między lustrami: Film pełen tajemnic i zaskakujących odkryć, który wciągnie Was bez reszty.

  Sierpień:

  2.08, 19:30 – Strefa interesów: Dramat poruszający ważne społecznie tematy, który zmusza do refleksji.

  9.08, 19:30 – Limbo: Film o zawiłościach ludzkiego losu i poszukiwaniu tożsamości.

  16.08, 19:30 – 20 dni w Mariupolu: Dokument ukazujący trudne, ale ważne historie, które trzeba poznać.

  23.08, 19:00 – Kochanica króla Jeanne du Barry: Historia miłosna osadzona w realiach królewskiego dworu.

  30.08, 19:00 – Zielona granica: Dramat społeczny, który porusza problematykę współczesnych granic i migracji.

  Niespodzianki i nagrody

  Organizatorzy cyklu przygotowali dla widzów dodatkową motywację do uczestnictwa. Za każdy obejrzany film z cyklu otrzymacie pieczątkę. Zbierając siedem pieczątek, otrzymacie zaproszenie na dowolny wrześniowy seans w Kinie za Rogiem Cafe. To doskonała okazja, by kontynuować filmową przygodę i cieszyć się kinem również po wakacjach.

  Klimatyczna atmosfera Kina za Rogiem Cafe

  Kino za Rogiem Cafe to miejsce, które łączy w sobie klimat tradycyjnego kina z nowoczesnymi udogodnieniami. Kameralne sale, wygodne fotele i przytulna atmosfera sprawiają, że każdy seans staje się wyjątkowym przeżyciem. Po filmie możecie zrelaksować się w kawiarni, delektując się aromatyczną kawą lub pysznym ciastem, a przy okazji podyskutować o filmie z innymi widzami.

  „Wakacyjne Nadrabianie” to cykl, który nie tylko pozwoli nadrobić filmowe zaległości, ale również dostarczy niezapomnianych wrażeń i emocji. Kino za Rogiem Cafe zaprasza wszystkich miłośników kina do wspólnego spędzenia piątkowych wieczorów w towarzystwie najlepszych filmów. Przygotujcie się na letnie seanse pełne magii kina i cieszcie się wyjątkowymi filmowymi przeżyciami.

  Nie przegapcie tej okazji i dołączcie do nas w każdy piątek wakacji. Kino za Rogiem Cafe czeka na Was z otwartymi ramionami i świetnymi filmami!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com