czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Słuchasz na co dzień dużo muzyki? To wydarzenie cię ucieszy! Rusza weekendowa giełda płyt w Galerii Nowy Świat!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  To będzie wspaniała okazja do tego, by zakupić różne płyty – jednym słowem nośniki muzyki – i te stare i  te najnowsze po stosunkowo niskiej, okazyjnej cenie. A oprócz tanich egzemplarzy muzycznych będzie wspaniała okazja do tego, by wypatrzyć na organizowanej giełdzie swoich ulubionych artystów oraz poszerzyć muzyczne horyzonty i wybrać coś w klimacie, który najbardziej nam wpada w ucho.

  Jedno jest pewne – płyt do wyboru będzie bardzo dużo, a dodatkowo, jeśli posiadasz jeszcze stare magnetofony czy inne podobne urządzenia oraz maszyny – warto zaopatrzyć się w te nieco starsze płyty, które przypomną ci możliwe, że muzykę z dawnej młodości. Nie pozostaje ci nic innego, jak wybrać się do Galerii Nowy Świat, na ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie, w dniach – 29 i 30 czerwca w godzinach od 9 rano do 20 wieczorem i sprawdzić samemu, co można będzie tam kupić.

  Przed nami już kolejna edycja giełdy płyt winylowych oraz płyt CD w ogóle w Rzeszowie. Jednym słowem można będzie kupić wiele różnych nośników muzyki, jaka ci się tylko podoba. Stoiska ze sporą kolekcją płyt z różnymi gatunkami muzyki będą dostępne w sobotę oraz w nadchodzącą niedzielę handlową. Organizowana giełda z muzyką chyba we wszystkich możliwych gatunkach, jakie tylko istnieją potrwa do późna, tak, że na pewno zdążysz wybrać coś dla siebie z ogromnej kolekcji.  

  Metal, funk, elektronika, blues, hard rock, jazz, country, rock, alternatywa, lata 80′, reggae, muzyka klasyczna, polska i zagraniczna – znajdziesz tutaj każdy gatunek, który tylko cię interesuje. Organizatorzy już teraz zapowiadają, że będzie na ciebie czekać tysiące płyt ze wspaniałą popularną muzyką. Może akurat znajdziesz tutaj płytę swojego ulubionego artysty? Przyjdź i zdobądź coś, czego nie ma nigdzie indziej!

  W dzisiejszych czasach, kiedy muzyka jest dostępna na wyciągnięcie ręki za pośrednictwem strumieniowania online, wiele osób mogłoby zastanawiać się, dlaczego warto jeszcze interesować się giełdami płyt winylowych i płyt CD. Jednakże, pomimo postępu technologicznego, wiele osób dalej czerpie największą radość z możliwości posiadania oraz posłuchania płyty ulubionego artysty. Wygospodaruj wolny weekend właśnie na to, by wybrać się do galerii. Ogrom prezentowanych płyt na pewno cię zaskoczy oczywiście pozytywnie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com