poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Zapowiadamy, że już w tę sobotę rusza kolejna edycja Podkarpackiego Bazarku w Rzeszowie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Informujemy, że kolejna edycja Podkarpackiego Bazarku odbędzie się już za dwa dni, czyli w najbliższą sobotę w dogodnej lokalizacji w mieście w Rzeszowie, na terenie Parku Papieskiego. To wspaniała okazja oraz możliwość, by dokładnie 29 czerwca w godzinach od 8 rano do 14 popołudniu zakupić różne ciekawe świeże, zdrowe produkty od lokalnych wystawców, którzy będą stali tego dnia i czekali właśnie na Ciebie!

  Na organizowanym bazarku, który działa od dłuższego czasu w sercu Podkarpacia i skupia oczywiście oprócz regionalnych producentów rzeszowian, wszystkich turystów, czy też mieszkańców okolic, którzy nie tylko są ciekawi tego, co się tam znajduje, ale też pewni, że zakupią rzeczy, przedmioty czy też produkty, które są zdrowe, posłużą im, udekorują na przykład dom, albo ogródek przy swoim gospodarstwie domowym.

  Park Papieski, gdzie zorganizowany będzie bazarek, znajduje się przy ulicy alei Armii Krajowej, a dogodna lokalizacja sprawia, że każdy bez problemu będzie mógł się wybrać, parkując swoje auto na parkingu przy Centrum Handlowym E.Leclerc. Na targowisko można się wybrać także autobusem, ponieważ blisko znajduje się tam przystanek.

  Co można kupić na organizowanym już niedługo targu? Przepiękne kwiaty i rośliny ogrodowe oraz sadzonki, kosze wiklinowe, miody i wszystkie wyroby pszczelarskie, różnego rodzaju i typu sery, produkty mięsne, przede wszystkim świeże owoce i warzywa, których obecnie, teraz w okresie letnim jest sporo, pod dostatkiem. Do tego, otrzymasz coś, co przyda się do twojego domu. Dekoracje, w tym przepiękne, ręcznie malowane obrazy, ciekawe zegary, zawieszki, breloczki, maskotki, magnesy na przykład na lodówkę. Także na targu dostępne będą oczywiście wszystkie słodkości, w tym ciasta, wszelkie wypieki, ciastka. Będzie też dostępna piękna biżuteria oraz pamiątki, które będzie można kupić swoim bliskim na idealny prezent. Tak więc rolnicy, lokalni artyści, producenci lokalnej żywności, wszyscy rękodzielnicy będą mieli się czym pochwalić i będzie to idealna okazja do tego, by kupić ich wyroby oraz wspaniałe dzieła.

  Miasto Rzeszów, zaprasza serdecznie wszystkich, do wybrania się na taki Podkarpacki Bazarek, w tym roku, oprócz 29 czerwca jeszcze w dniach: 7 wrzesień, 21 wrzesień, 12 październik, 26 październik, 9 listopad, 23 listopad, 7 grudzień oraz 21 grudzień. Warto także dodać, że za każdym razem, odbywał się on będzie w godzinach od 8 rano do 14 popołudniu, w Parku Papieskim, przy niezmiennej lokalizacji. Zabierz rodzinę, dzieci, przyjaciół, czy znajomych i wspólnie wybierajcie produkty, których będzie tego dnia pod dostatkiem w Rzeszowie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com