niedziela, 14 lipca, 2024
+

  Powitanie Lata nad Zalewem „Podwolina” w Nisku – Let.Nisko z bogatym programem. Taki będzie początek wakacji!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Gmina i Miasto Nisko wraz z Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” zapraszają wszystkich na wyjątkowe powitanie lata nad zalewem „Podwolina” w Nisku. Wydarzenie, które odbędzie się 30 czerwca 2024 roku, będzie obfitować w liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a jego głównym punktem będą XIV Niżańskie Regaty.

  Tradycyjnie, jak co roku, odbędą się Niżańskie Regaty, które przyciągają zarówno lokalnych mieszkańców, jak i miłośników żeglarstwa z całego regionu. Zapisy na regaty rozpoczną się o godzinie 9:00 w Jacht Klubie Nisko. To nie tylko okazja do rywalizacji na wodzie, ale również do podziwiania piękna Zalewu Podwolina

  W godzinach od 15:00 do 19:00 dla najmłodszych uczestników przewidziano liczne atrakcje w Strefie Animacji. W programie znajdą się strefa drewnianych gier wielkoformatowych ZIAJA, zabawy z harcerzami Hufca ZHP im. Szarych Szeregów w Nisku, stylowe warsztaty plastyczno-manualne, animacje i kiermasz wakacyjnej książki z Miejską Biblioteką Publiczną w Nisku, plenerowa pracownia aktywnych seniorów „Kolorowa Przystań”, Podwolina Piana Party, akcja letnia „Bezpieczne Wakacje” z PSSE w Nisku oraz akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” z KPP w Nisku.

  Równolegle będzie funkcjonować Strefa Wystawców, gdzie swoje eksponaty zaprezentuje m.in. Podkarpackie Towarzystwo Numizmatyczne, Koło w Nisku. Na miejscu będą również stoiska rękodzielników oraz stoiska promocyjne, które będą doskonałą okazją do zakupu unikatowych przedmiotów i pamiątek.

  Dla miłośników muzyki i dobrej zabawy przygotowano bogaty program na Scenie Plenerowej. O godzinie 16:00 odbędzie się wakacyjny koncert wokalistów NCK „Sokół”, a o 17:00 nastąpi część oficjalna, po której odbędzie się finał Niżańskich Regat. Następnie o 17:30 będzie można podziwiać happening taneczny ze Szkołą School Dance, o 18:00 wystąpi zespół „Overdose”, a o 18:30 grupa „Pod Wiatr”. Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie występ Karoliny Lizer i Jej Orkiestry, który rozpocznie się o godzinie 20:00.

  Let.Nisko to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół, ciesząc się różnorodnymi atrakcjami, które zadowolą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wydarzenie jest współfinansowane przez Gminę i Miasto Nisko, a także przez licznych partnerów, w tym Zalew Podwolina w Nisku, ZBKIZM, Powiat Niżański, Klub Żeglarski „Nisko” oraz Klub Turystyki Wodnej „Nisko”. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego powitania lata nad Zalewem „Podwolina” w Nisku!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com