sobota, 13 lipca, 2024
+

  Fascynuje cię praca w teatrze? Posiadasz odpowiednie wykształcenie? Teatr im. Wandy Siemaszkowej poszukuje pracownika!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie ogłasza rekrutację na wolne stanowisko pracy: Koordynator Wydarzeń Artystycznych. To wyjątkowa okazja dla osób, które pragną współtworzyć i koordynować różnorodne wydarzenia kulturalne, w tym przedsięwzięcia edukacyjne, warsztaty teatralne, oraz liczne festiwale organizowane przez Teatr.

  Zakres obowiązków

  Nowo zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za szeroki wachlarz działań, począwszy od koordynowania wydarzeń artystycznych związanych z działalnością edukacyjną i upowszechnieniową Teatru, zarówno w jego siedzibie, jak i poza nią. Kluczowym elementem tej roli będzie organizowanie i prowadzenie biura festiwalowego, a także pozyskiwanie patronów honorowych oraz patronatów medialnych

  Koordynator Wydarzeń Artystycznych będzie prowadził bieżącą korespondencję dotyczącą wydarzeń, w tym obsługę kancelaryjną i biurową, ze szczególnym naciskiem na edukację teatralną. Opracowywanie projektów konkursowych oraz wniosków o dofinansowanie będzie również istotnym aspektem pracy, mającym na celu pozyskiwanie dodatkowych środków na działalność edukacyjną Teatru.

  Ponadto, osoba na tym stanowisku będzie pozyskiwać partnerów i sponsorów do działań edukacyjnych, nawiązywać bieżące kontakty z różnymi instytucjami kulturalnymi, szkołami, przedszkolami oraz organizacjami pozarządowymi. Inicjowanie, koordynowanie oraz organizowanie wydarzeń w zakresie edukacji teatralnej, takich jak programy edukacyjno-upowszechnieniowe, warsztaty, otwarte lekcje, spotkania, dyskusje i happeningi, będzie kluczowym zadaniem.

  Współpraca i Komunikacja

  Koordynator będzie współpracował z Pełnomocnikiem Dyrektora, Specjalistą ds. wydawnictw, Moderatorem treści internetowych, Sekretarzem literackim oraz Działem Sprzedaży i Marketingu, aby zapewnić odpowiednią komunikację o działaniach edukacyjnych Teatru. Informacje te będą niezbędne do publikacji na stronie internetowej Teatru oraz w mediach społecznościowych.

  Współpraca z Koordynatorem Pracy Artystycznej oraz Kierownikami Działów Administracyjno-Gospodarczego, Technicznego i Obsługi Sceny w zakresie harmonogramów prac związanych z wydarzeniami artystycznymi będzie również ważnym elementem pracy. Dodatkowo, nowo zatrudniona osoba będzie udzielać pomocy artystycznej i instruktażowo-metodycznej dla towarzystw kultury teatralnej, szkół i innych organizacji kulturalnych.

  Wymagania

  Teatr poszukuje osoby z wykształceniem średnim lub wyższym, wykazującej się wysoką kulturą osobistą, łatwością nawiązywania kontaktów interpersonalnych i międzyinstytucjonalnych, umiejętnością pracy w zespole, rzetelnością, dobrą organizacją pracy, dokładnością i starannością. Dobra znajomość pakietu MS Office jest również wymagana. Znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

  Warunki pracy

  Teatr im. Wandy Siemaszkowej oferuje pełnoetatową pracę na podstawie umowy o pracę, zapewniając bezpłatny parking oraz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych. Praca w kreatywnym zespole oraz możliwość współtworzenia interesujących wydarzeń teatralnych to dodatkowe korzyści dla nowego pracownika.

  Proces rekrutacji

  Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swoich CV oraz listów motywacyjnych na adres mailowy: rekrutacja@teatr-rzeszow.pl, bądź dostarczenie/przesłanie dokumentów na adres: Teatr im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie, ul. Sokoła 7, 35-010 Rzeszów. Termin nadsyłania aplikacji upływa 15 lipca 2024 r. Dokumenty, które wpłyną po tym terminie, nie będą rozpatrywane.

  To wyjątkowa szansa dla osób pragnących rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym i inspirującym środowisku teatralnym. Dołącz do zespołu Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie i weź udział w kreowaniu wyjątkowych wydarzeń kulturalnych!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com