czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Na początek wakacji, Głogów Małopolski zaprasza na bieg charytatywny połączony z atrakcjami

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  7 lipca 2024 roku, w Parku im. Aleksandra Ładosia w Głogowie Małopolskim, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie sportowe skierowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Cały dzień wypełniony będzie atrakcjami, a zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci będących podopiecznymi stowarzyszenia. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 9:00, a zakończenie na 18:00. To doskonała okazja, by połączyć zabawę z pomocą potrzebującym.

  Główną atrakcją dnia będzie „Głogów Małopolski Biega”, 7-kilometrowy bieg charytatywny, który rozpocznie się o godzinie 9:30. Trasa biegu poprowadzi przez malownicze Lasy Głogowskie, a każdy, kto ukończy bieg, otrzyma medal. Dodatkowo, pierwsze siedem kobiet i siedmiu mężczyzn z najlepszym czasem otrzyma nagrody. Specjalne kategorie przewidują nagrody dla najszybszego Morsa i najszybszej Foczki. Pakiet startowy zawiera niezbędne informacje, gadżety promocyjne oraz voucher na słynny Głogowski bigos. Zapisy prowadzone są online pod adresem https://competitions.timekeeper.pl/glogow-mlp-biega. Dla uczestników biegu przewidziano również strefę animacji, gdzie wolontariusze zaopiekują się dziećmi, pozwalając rodzicom skupić się na rywalizacji.

  Kolejną atrakcją będzie „Głogów Młp. Kids Challenge – Aktywny DZIECIAK”, seria sportowych wyzwań i przeszkód, które odbędą się w kilku kategoriach wiekowych. Dzieci będą mogły dołączyć do grup tworzonych przez organizatorów lub rywalizować ze swoimi kolegami. O godzinie 12:00 rozpoczną się zawody dla grup wiekowych 13-15 lat, a każda z nich zmierzy się z torem przeszkód i biegiem na 3 kilometry. Od 13:00 do 14:00, pary rodziców i dzieci będą rywalizować wspólnie, a kolejne godziny przewidziano dla dzieci w wieku 9-12 lat i 6-8 lat. W każdej kategorii trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone, a wszyscy uczestnicy otrzymają medale pamiątkowe i dyplomy. Zapisy na te wydarzenia przyjmowane są SMS-owo pod numerem 660 138 817. Minimalna wpłata charytatywna wynosi 50 złotych.

  Cały harmonogram wydarzenia jest dokładnie zaplanowany. Od 8:30 do 9:30 będzie miało miejsce wydawanie pakietów startowych dla biegu charytatywnego, a o 11:00 odbędzie się dekoracja i wręczenie nagród dla jego uczestników. Pakiety startowe dla Kids Challenge będą wydawane od 11:30 do 15:00, aż do rozpoczęcia ostatniej kategorii. Zakończenie dnia zwieńczy Wielki Konkurs z Nagrodami, który odbędzie się od 17:00 do 18:00, gdzie uczestnicy będą mogli wziąć udział w losowaniu szczęśliwych numerków.

  Dodatkowo, przez cały dzień dostępne będą liczne atrakcje. Strefa animacji dla dzieci będzie otwarta przez cały czas trwania wydarzenia, oferując różnorodne zabawy i aktywności. Charytatywna Strefa Gastro serwować będzie pyszne jedzenie, a dochód z jej działalności zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Punkt medyczny Niwa będzie oferować podstawowe badania, takie jak pomiar glukozy i ciśnienia, przez cały dzień. Ponadto, lokalne stowarzyszenia sportowe przygotują warsztaty i prezentacje dla odwiedzających.

  Ten wyjątkowy dzień w Parku im. Aleksandra Ładosia to doskonała okazja, by spędzić czas aktywnie, w gronie rodziny i przyjaciół, a jednocześnie wesprzeć dzieci będące podopiecznymi stowarzyszenia. Wszyscy uczestnicy, zarówno mali, jak i duzi, będą mogli doświadczyć radości z ruchu na świeżym powietrzu, rywalizacji sportowej i wspólnego pomagania innym. Bądź częścią tego niezwykłego wydarzenia i pomóż dzieciom, łącząc zabawę z dobroczynnością!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com