czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Rzeszowskie Śpiewanki obchodzą pierwsze urodziny. To aż dwanaście spotkań przepełnionych muzyką!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowskie Śpiewanki, wyjątkowe wydarzenie łączące miłośników muzyki turystycznej i poezji śpiewanej, obchodzi swoje pierwsze urodziny. To jubileuszowe, dwunaste już spotkanie, odbędzie się 27 czerwca 2024 roku o godzinie 19:30 w urokliwym miejscu „U Goni” na Rynku 10, II piętro. Wstęp na to muzyczne święto jest wolny, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym dla wszystkich zainteresowanych.

  Wieczór będzie pełen wyjątkowych chwil, podczas których zabrzmią piosenki turystyczne oraz utwory z nurtu szeroko pojętej poezji śpiewanej. Organizatorzy zachęcają również do wykonania piosenek o górach, a dla odważniejszych – o kurach, co dodaje wydarzeniu humorystycznego i luźnego charakteru.

  To spotkanie będzie wyjątkowe nie tylko ze względu na swoją jubileuszową edycję, ale również dlatego, że mija dokładnie rok od pierwszych Rzeszowskich Śpiewanek. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, aby uczcić to wyjątkowe wydarzenie. W programie między innymi konkurs o Puchar Kury Grażynki, który z pewnością dostarczy uczestnikom wielu emocji i zabawy. Nie zabraknie również okolicznościowych pamiątek z piernika oraz gadżetów sPodKocyka, które będą miłą niespodzianką dla gości.

  Jednym z głównych punktów programu będzie konkurs o Puchar Kury Grażynki. Jest to nietypowa, ale bardzo charakterystyczna część Śpiewanek, która zawsze wzbudza duże zainteresowanie i angażuje uczestników do aktywnego udziału. Dodatkowo, dla wszystkich miłośników rękodzieła i pamiątek, przygotowane będą specjalne upominki – pamiątki z piernika oraz gadżety sPodKocyka, które na pewno staną się miłym wspomnieniem tego wyjątkowego wieczoru.

  Aby uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej kolorowym i radosnym, organizatorzy zachęcają uczestników do dodania do swojej garderoby żółtych lub zielonych akcentów. To proste, ale efektowne urozmaicenie sprawi, że atmosfera spotkania będzie jeszcze bardziej świąteczna i jednocząca.

  Nieodłącznym elementem Śpiewanek jest muzyka, dlatego organizatorzy zachęcają wszystkich do przyniesienia własnych instrumentów lub przeszkadzajek. Wspólne granie i śpiewanie tworzy wyjątkową atmosferę, która jest sercem tego wydarzenia. Niezależnie od umiejętności muzycznych, każdy jest mile widziany do dołączenia się do wspólnego muzykowania.

  Wszystkich zainteresowanych organizatorzy zachęcają do śledzenia wydarzenia na platformach społecznościowych, gdzie na bieżąco będą pojawiać się dodatkowe informacje i szczegóły dotyczące programu.

  Jubileuszowe 12. Rzeszowskie Śpiewanki to wydarzenie, którego nie można przegapić. To wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania, słuchania pięknej muzyki, uczestnictwa w konkursach i cieszenia się radosną, przyjazną atmosferą. Spotkanie w miejscu „U Goni” na Rynku 10, II piętro, o godzinie 19:30, 27 czerwca 2024 roku, obiecuje niezapomniane chwile pełne śmiechu, muzyki i wspomnień. Do zobaczenia na Rzeszowskich Śpiewankach!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com