sobota, 13 lipca, 2024
+

  Taneczny Rzeszów w tym roku obchodzi 2. urodziny! Co będzie się działo w ramach tego już w ten weekend?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Taneczny Rzeszów zaprasza na wyjątkowe wydarzenie z okazji swoich 2. urodzin, które odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2024 roku. To będzie prawdziwe święto tańca, wypełnione bachatowymi warsztatami, imprezą urodzinową oraz konkursem bachaty w parach. Wielkie bailando odbędzie się w ośrodku Słoneczny Brzeg obok Rzeszowa, gdzie czeka na uczestników duża sala w pełni przeznaczona na taneczne szaleństwo.

  Pierwszym punktem programu są bachatowe warsztaty prowadzone przez najlepszych instruktorów polskiej sceny bachatowej. W sobotę, 22 czerwca, odbędą się zajęcia na poziomie zaawansowanym, podczas których uczestnicy będą mieli okazję uczyć się od Maćka Dudy i Adriany Drozdowicz oraz Daniela i Moniki Rojewskich. Każda z tych par poprowadzi dwugodzinne sesje, oferując łącznie cztery godziny intensywnej nauki. W niedzielę, 23 czerwca, warsztaty będą dostępne dla osób na poziomie podstawowym, również z podziałem na dwie sesje po dwie godziny prowadzone przez te same pary instruktorów.

  W sobotni wieczór, 22 czerwca, o godzinie 21:00 rozpocznie się impreza urodzinowa, która odbędzie się w eleganckim stylu Gala Night. Sala będzie w 100% poświęcona bachatowym rytmom, a na zewnętrznym tarasie uczestnicy będą mogli bawić się przy improwizowanych utworach. Muzyczną oprawę zapewnią DJ DREAM oraz DJ HAROSZY. Bilety na imprezę kosztują 30 zł, a gości obowiązuje elegancki dress code.

  Na imprezę zaproszono wielu specjalnych gości – instruktorów oraz topowych tancerzy z różnych miast, w tym uczestników i finalistów konkursów krajowych i międzynarodowych. Wśród nich znaleźli się Paulina Laskowska & Michał Kostarz, Krzysiek Zięba & Ewe Anczewska, Ania Karbowniczek-Adamczyk & Kuba Gerula, Monika Kwiecińska & Krzysiek Langer oraz wielu innych znakomitych tancerzy.

  Kulminacyjnym punktem programu będzie Konkurs Bachaty w Parach, podczas którego zostaną wyłonieni Król i Królowa Podkarpacia Bachaty Sensual. Opłata startowa wynosi 60 zł, a uczestnicy mogą zgłaszać się do Joanny Wilk. Konkurs sędziować będą renomowani instruktorzy: Duda & Adriana, Daniel & Monika, Karrie & Kamil oraz Łukasz Midura.

  Zapisy na warsztaty i konkursy są już otwarte, a koszty uczestnictwa różnią się w zależności od terminu zgłoszenia. Dla tych, którzy planują uczestniczyć w warsztatach zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, dostępne są specjalne pakiety. Cennik oraz szczegółowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

  Zapraszamy wszystkich miłośników bachaty do wspólnego świętowania 2. urodzin Tanecznego Rzeszowa. To niepowtarzalna okazja, aby rozwijać swoje taneczne umiejętności, poznać nowych ludzi i bawić się do białego rana w rytmie bachaty. Nie przegapcie tej wyjątkowej imprezy – czas na wielkie bailando!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com