poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Sprawdź koniecznie, co Kino za Rogiem Cafe przygotowuje na początek lata i wakacji?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Kino za Rogiem Cafe, które mieści się przy ul. Świętego Mikołaja 6 w Rzeszowie, prawie w samym centrum miasta zaprasza do siebie na nie tylko seanse filmowe w kameralnym gronie, ale też na inne wydarzenia, rozpoczynające wakacje a razem z tym i kalendarzowe lato! Warto spędzić początek wolnego od szkoły właśnie w kinie, na dobrym filmie, albo też na ciekawych innych zajęciach, w tej lokalizacji. A dlaczego właściwie tylko początek? Oczywiście, możesz wybrać się do kina kiedy chcesz. Sprawdź cały jego repertuar oraz to, co będzie się działo w najbliższym czasie, jeszcze w czerwcu, a raczej w końcówce tego miesiąca?

  Dzień Ojca w Kinie za Rogiem Cafe: Filmowe Święto dla Całej Rodziny

  W niedzielę, 23 czerwca 2024 roku, Kino za Rogiem Cafe zaprasza na wyjątkowe obchody Dnia Ojca, wypełnione emocjonującymi filmowymi opowieściami. To idealna okazja, aby spędzić czas z najważniejszymi mężczyznami w naszym życiu i uczcić ich obecność w sposób pełen kinowej magii. Przygotowany specjalnie na tę okazję repertuar z pewnością zadowoli każdego widza, oferując zarówno humor, jak i wzruszenia. Świętowanie rozpocznie się o godzinie 11:00 filmem „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”. To ciepła i urokliwa animacja, która przeniesie nas w świat przygód niedźwiadka i jego taty. Doskonały wybór na poranek pełen śmiechu i wspólnego przeżywania. O godzinie 12:30 na ekranie pojawią się „Pamiętniki Tatusia Muminka”. Ta klasyczna animacja przeniesie nas w świat Muminków, gdzie poznamy historie opowiadane przez tatusia Muminka, pełne mądrości i humoru. Po południu, o 14:30, zapraszamy na seans filmu „Binti”. To wzruszająca opowieść o dziewczynce, która stara się odnaleźć swoje miejsce na świecie. Idealny film, który pokazuje siłę rodziny i wspólnego wsparcia. Następnie, o 16:30, wyświetlimy film „Wszystko o moim starym”. To historia o relacji ojca z synem, pełna ciepła i humoru, która z pewnością poruszy serca widzów. Kulminacją dnia będzie premiera filmu „Kocham mojego tatę” o godzinie 18:30. Ta produkcja opowiada o skomplikowanej relacji między ojcem a synem, gdzie Chuck, próbując odzyskać kontakt z synem, tworzy fałszywe konto w mediach społecznościowych. Film zaskakuje, bawi i wzrusza, pokazując jak daleko można się posunąć z miłości do dziecka.

  Teatr na Ekranie: „Cukier Stanik”

  Dzień po Dniu Ojca, 24 czerwca o 18:30, Kino za Rogiem Cafe kontynuuje cykl „Teatr na Ekranie”, prezentując sztukę „Cukier Stanik”. W rolach głównych zobaczymy Krzysztofa Stroińskiego i Piotra Głowackiego. Ta nagradzana sztuka teatralna autorstwa Zyty Rudzkiej opowiada historię rodzinnej pracowni gorseciarskiej, która staje przed wyzwaniem konkurencji z tanimi chińskimi produktami. To opowieść pełna humoru, ciepła i nostalgii.

  Wtorek z Klasyką: „Rejs”

  We wtorek, 25 czerwca o 19:00, Kino za Rogiem Cafe zaprasza na seans kultowego polskiego filmu „Rejs”. Ta klasyczna komedia Marka Piwowskiego, mimo upływu lat, nadal bawi i wzrusza widzów, oferując groteskową i surrealistyczną opowieść o rejsie statkiem wycieczkowym po Wiśle. Film, który zdobył uznanie zarówno widzów, jak i krytyków, jest niezapomnianym obrazem polskiego kina.

  Turniej Filmowy

  Tego samego dnia, 25 czerwca o godzinie 18:00, odbędzie się także Turniej Filmowy. To zabawne wydarzenie, które łączy miłośników kina w quizie filmowym. Można wziąć udział samemu lub w grupie, a na najlepszych czekają filmowe upominki. To doskonała okazja, by sprawdzić swoją wiedzę o kinematografii i dobrze się bawić w gronie innych entuzjastów filmu.

  Warsztaty Filmowe: „Free Your Film”

  Dla tych, którzy marzą o karierze w przemyśle filmowym, Kino za Rogiem Cafe organizuje warsztaty filmowe „Free Your Film”, które odbędą się od 5 do 7 lipca. Pod okiem nagradzanego reżysera Bartłomieja Żmudy uczestnicy będą mieli okazję stworzyć profesjonalne sceny filmowe, poznając tajniki tworzenia scenariuszy, reżyserii i pracy na planie filmowym. Warsztaty zakończą się nagraniem trzech wybranych scenariuszy, co będzie niezwykłą przygodą i cennym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

  Kino za Rogiem Cafe oferuje szeroki wachlarz wydarzeń, które zadowolą każdego miłośnika kina. Dzień Ojca, Teatr na Ekranie, Wtorek z Klasyką, Turniej Filmowy i warsztaty filmowe to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na widzów. Zapraszamy do wspólnego świętowania, odkrywania i przeżywania magii kina w niezwykłej atmosferze Kino za Rogiem Cafe. Do zobaczenia w kinie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com