poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Obejrzyj teledysk „Całkiem Nowa Bajka”, w którym wystąpiły młode artystki, podopieczne Rzeszowskiego Domu Kultury!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Tym miłym akcentem witamy lato i jednocześnie podsumowujemy rok kulturalny 2023/2024 w Rzeszowskim Domu Kultury! Zapraszamy do obejrzenia premierowego teledysku do coveru piosenki „Całkiem Nowa Bajka”, w którym wzięli udział młodzi artyści z RDK Staromieście. W ten sposób Rzeszowski Dom Kultury bierze wkład w nową inicjatywę miejską pod nazwą #młodziwkultuRZE. Zachęcamy do oglądania, dzielenia się wrażeniami i udostępniania tego wyjątkowego dzieła.

  W teledysku możecie zobaczyć i usłyszeć uczestników zajęć wokalnych pracowni wokalnej Dominiki Kindrat z RDK filia Staromieście oraz tancerki z Grupy Reprezentacyjnej ArtDance z tej samej filii. Premiera odbyła się na kanale YouTube, wczoraj wieczorem. Można teraz podziwiać efekty ciężkiej pracy młodych talentów, którzy przez cały rok szlifowali swoje umiejętności.

  Rzeszowski Dom Kultury to wyjątkowe miejsce, gdzie szczególnie młodzi i uzdolnieni wychowankowie realizują i rozwijają swoje pasje i talenty. To nie tylko instytucja edukacyjna, ale przede wszystkim przestrzeń kreatywności, gdzie każdy może czuć się swobodnie i wyrażać siebie. W ciągu minionego roku kulturalnego podopieczni zdobywali nowe umiejętności, odkrywali swoje talenty i realizowali marzenia.

  Teledysk do „Całkiem Nowej Bajki” jest podsumowaniem pracy, talentów i zaangażowania młodych artystów, jak również całego sezonu artystycznego, pełnego wyzwań, emocji i sukcesów. Jest dowodem na to, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu i pasji można tworzyć rzeczy wyjątkowe. Warto podkreślić, że młodzi artyści, występujący w teledysku wykazali się niezwykłym zaangażowaniem, a ich wysiłek zaowocował powstaniem tego wspaniałego projektu.

  Pracownia wokalna RDK filia Staromieście to miejsce, gdzie młodzi artyści rozwijają swoje umiejętności wokalne pod okiem doświadczonej instruktorki Dominiki Kindrat. Uczestniczki tej pracowni, takie jak Hanna Lesiak, Kornelia Woś, Zofia Bednarska, Maja Bęben, Kinga Siewierska, Izabela Malec, Łucja Kwolek, Julia Tracz, Antonina Uściłowska, Lena Karbowska, Aleksandra Pociask i Gabriela Penar, zaprezentowały swoje niezwykłe talenty w premierowym teledysku.

  Grupa Reprezentacyjna ArtDance, przygotowana przez Wiktorię Lech i Aleksandra Szczerbatego, to tancerki, które swoim występem w teledysku wprowadziły nas w magiczny świat tańca i ruchu. Amelia Rusinek i Aleksandra Winiarz to młode tancerki, które z niezwykłą gracją i profesjonalizmem zaprezentowały swoje umiejętności.

  Produkcja teledysku była możliwa dzięki współpracy z ERDEK Studio, gdzie Zbyszek Tokarz odpowiadał za nagranie i dźwięk. Zdjęcia i montaż to zasługa Szymona Muszańskiego, który uchwycił magię występów młodych artystów. Całość projektu koordynowała Matylda Foltyn, dbając o każdy szczegół, aby efekt końcowy był wyjątkowy.

  Rzeszowski Dom Kultury to miejsce, gdzie każdy może rozpocząć swoją własną bajkę. Rzeszowski Dom Kultury zachęca wszystkich do dołączenia do artystycznej społeczności i tworzenia kolejnych niezapomnianych projektów. Już niebawem rozpocznie się rekrutacja na zajęcia na nowy sezon artystyczny. To doskonała okazja, aby dołączyć do grupy i rozwijać się.

  Zachęcamy do dzielenia się swoimi wrażeniami z premiery teledysku oraz do udostępniania go, aby jak najwięcej osób mogło zobaczyć efekty pracy tych młodych artystów. Witajcie w naszej bajce! Razem możemy tworzyć rzeczy wyjątkowe i inspirować się nawzajem do realizacji marzeń. A teledysk można obejrzeć, klikając w link: https://www.youtube.com/watch?v=W59CvKcUPhE&ab_channel=RzeszowskiDomKultury

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com