sobota, 13 lipca, 2024
+

  Zapraszamy do głosowania na Kuriera Rzeszowskiego, w konkursie „IDOL Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem”!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Tylko do 26 czerwca wszyscy internauci, mogą głosować na swojego kandydata, spośród nominowanych do plebiscytu „IDOL Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem”. Konkurs składa się z kilku etapów, między innymi tych wojewódzkich. Wyłonione na tym poziomie osoby, firmy czy media, które szczególnie zasłużyły i działają na rzecz osób niepełnosprawnych, w tym zwłaszcza dla tych niewidomych, będą zbierały głosy, jeszcze przez sześć dni, do nadchodzącej środy, prawie przez tydzień. Zwycięzcy etapu wojewódzkiego będą walczyły dalej w konkursie. A tymczasem, chwalimy się, że nasza gazeta została wybrana spośród wielu zgłoszeń, przesyłanych do 10 czerwca i powalczy o ten prestiżowy tytuł. Potrzebne są do tego tylko głosy, które można oddawać w bardzo łatwy sposób, podając jedynie swój adres mailowy, wchodząc na stronę internetową https://idol.szansadlaniewidomych.org/p/9.

  Pamiętaj, że możesz oddać jeden głos na jednego kandydata z wybranej kategorii, co oznacza, że możesz oddać w sumie trzy głosy. Konkurs składa się z etapów – wojewódzki, krajowy i światowy. Ten wojewódzki organizowany jest we wszystkich polskich województwach i poprzedza konkurs o charakterze krajowym.

  „Kurier Rzeszowski dostosowuje treści dla osób niewidomych i słabowidzących, oferując artykuły w formacie dostępnych plików audio oraz dopasowane do czytników ekranu. Gazeta angażuje się w promocję działań na rzecz osób niewidomych i słabowidzących publikując artykuły dotyczące problemów, sukcesów i wydarzeń związanych z osobami niepełnosprawnymi. Poprzez artykuły edukacyjne Kurier Rzeszowski podnosi świadomość społeczną na temat wyzwań, z jakimi borykają się osoby niewidome i słabowidzące.”

  – Czytamy na stronie internetowej organizatorów konkursu

  Co więcej, konkurs organizowany jest przez Fundację Szansa – Jesteśmy Razem (do roku 2023 Fundację Szansa dla Niewidomych). Zwycięzcy przyjmują tytuł „IDOL Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem”. Celem konkursu jest wyłonienie tych osób, firm oraz instytucji, które działają szczególnie dla osób niewidomych, lub też słabowidzących, pomagają, czy wspierają.

  Kurier Rzeszowski, startuje w kategorii media. Tutaj, zwycięzcy z poszczególnego województwa, otrzymują dyplomy graficzne, a zwycięzca krajowych eliminacji dostaje statuetkę IDOLA.

  Udział i zwycięstwo w konkursie to prestiżowe wyróżnienie, które podkreśla zaangażowanie instytucji i specjalistów w budowanie społeczeństwa bez barier. Wyróżnienie w niniejszym konkursie to świetny sposób na promocję działań instytucji i budowanie pozytywnego wizerunku wśród potencjalnych klientów oraz partnerów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com