poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza na kolejny, otwarty PDF! O co chodzi?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii z Rzeszowa na kolejne spotkanie w Galerii Nierzeczywistej RSF, które odbędzie się w poniedziałek, 8 lipca o godzinie 18:30. To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do podzielenia się swoimi najlepszymi fotografiami z czerwca oraz do odkrycia, jakie wrażenie wywołają one na specjalnie zaproszonym gościu oceniającym.

  Jak wziąć udział?

  Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać swoją najlepszą fotografię – ale uwaga – musi być wykonana wyłącznie w czerwcu. Zdjęcie wgrane w komputer należy przesłać dalej na adres poczty elektronicznej – miesieczniki@rsf.rzeszow.pl do 3 lipca włącznie. Pamiętaj, aby nazwać plik „tytuł.jpg” i upewnić się, że ma odpowiednią rozdzielczość do wyświetlenia na ekranie w rozmiarze Full HD.

  Co dalej?

  Nadesłane fotografie zostaną ocenione przez członków niniejszego stowarzyszenia oraz przez specjalnego gościa, doświadczonego fotografa spoza RSF, czyli Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego. Wybrane zdjęcie zostanie zaprezentowane na witrynie Galerii Nierzeczywistej RSF w ramach Galerii Jednego Zdjęcia!

  Spotkanie w Galerii Nierzeczywistej RSF

  Nie przegap okazji, aby przyjść na spotkanie 8 lipca o 18:30 i dowiedzieć się, które zdjęcie zdobyło uznanie jury oraz tym samym zaproszonych gości. Będzie to doskonała okazja do podzielenia się swoimi doświadczeniami z fotografii, wymiany inspiracji oraz poznania innych pasjonatów tej sztuki.

  Dołącz do lipcowego spotkania w Galerii Nierzeczywistej RSF, aby zobaczyć, jak wielkie jest zainteresowanie i talent fotograficzny naszych mieszkańców. Przygotuj swoje najlepsze zdjęcie i bądź częścią tej niezwykłej społeczności fotograficznej w Rzeszowie! Galeria mieści się, przy ul. Jana Matejki 10 w Rzeszowie. Dodajemy, że wydarzenie jest organizowane cyklicznie, co miesiąc. Warto skonfrontować swój talent do robienia zdjęć z innymi, przede wszystkim z fachowcami w tej dziedzinie, poznać inne osoby, a kto wie – zostać wyróżnionym, spośród wielu innych fotografów, którzy także zgłosili swoje zdjęcia?

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com