poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  „Piątka za Piątkę” – wymień piątkę lub szóstkę na świadectwie za bilet do Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz”!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zbliża się koniec roku szkolnego. A to oznacza, że dzieci i młodzież odbiorą już w ten, nadchodzący piątek świadectwa ukończenia kolejnej klasy. Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz”, z myślą o wszystkich, zwłaszcza tych piątkowych oraz szóstkowych uczniach szkół podstawowych, którzy otrzymali takie oceny na świadectwie, postanowiło zorganizować coś specjalnego. Cała akcja polega na tym, by wymienić oceny na świadectwie na bilety do tego naukowego obiektu w Jasionce. 

  Taka inicjatywa ma nie tylko zachęcić młodzież szkolną do nauki oraz zdobywania jak najwyższych stopni, ale też do zwiedzania ekspozycji w PCN. To będzie akcja pod nazwą „Piątka za piątkę” i jak sama nazwa wskazuje: uczniowie będą mogli kupić promocyjny bilet wstępu na zwiedzanie Centrum, za piątkę lub szóstkę na swoim świadectwie. Uwaga – akcja trwa tylko trzy dni!

  „W dniach 21-23 czerwca uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych mają możliwość zakupić bilet na nasze wystawy w Strefie Ekspozycji Wewnętrznej czy pracownie warsztatowe za 5 zł od osoby dla grupy aż pięciu osób. Szczegółowe warunki skorzystania z promocji dostępne są w regulaminie opublikowanym na stronie www.pcn.org.pl.”

   – mówi Grzegorz Mosiołek, Specjalista ds. Rozwoju i Współpracy w Podkarpackim Centrum Nauki Łukasiewicz

  Jakie przedmioty będą brane pod uwagę?

  Brane pod uwagę nie są jednak wszystkie oceny, a wyłącznie te z następujących przedmiotów: chemia, przyroda, geografia, biologia, fizyka, matematyka, informatyka, technika. 

  Co należy zrobić, żeby otrzymać darmowe bilety?

  Wszystko polega na tym, że pokazujesz swoje świadectwo i aktualną legitymację szkolną, a pracownicy wymieniają ocenę na bilet wstępu. Świadectwo musi być aktualne, czyli ma zostać wydane wyłącznie za rok szkolny 2023/2024. Udział w akcji mogą brać osoby od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych i ich opiekunowie (maksymalnie grupa 5 osób). Bilety wydawane będą wyłącznie w kasie Podkarpackiego Centrum Nauki Łukasiewicz, w budynku przy ul. Jasionka 952a, tuż obok popularnego lotniska na Podkarpaciu. Niestety bilety nie obejmują płatnych atrakcji, w tym symulatora lotu i zwiedzania wnętrza samolotu AN-2.

  Zachęcamy wszystkich uczniów do wspaniałego rozpoczęcia tegorocznych wakacji! 

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com