czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Na spotkaniu z Magdą Gessler, znaną restauratorką w Dara Kebab w Millenium Hall, pojawiły się tłumy oraz sam Prezydent Rzeszowa!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Magda Gessler jest znaną, polską restauratorką. Szczególnie rozpoznawalna z popularnych programów telewizyjnych, takich jak „Kuchenne rewolucje” czy „MasterChef”, uczy innych, jak gotować, by uzyskać jak najlepszy smak każdej serwowanej potrawy w restauracjach w całej Polsce, także na Podkarpaciu, w naszym regionie. Poza tym jest autorką książek kucharskich, a także wydała swoją autobiografię. Niedawno temu, bo 15 czerwca, w minioną sobotę przyjechała do naszego miasta, do Millenium Hall, a dokładnie odwiedziła Dara Kebab, który znajduje się przy jednym z największych centrum handlowych w Rzeszowie. Jej pojawienie się przyciągnęło tłumy, a panią Magdę przywitał nawet sam Konrad Fijołek – Prezydent Miasta Rzeszowa, a także właściciel –  Dara Nezir Acil. A podczas spotkania, można było zdobyć autograf od niej oraz kupić jej książkę – autobiografię w wyjątkowo promocyjnej cenie.

  Znana restauratorka pojawiła się w Millenium Hall popołudniu, o 15, mimo, że w planach miała przyjechać godzinę wcześniej. Oprócz podpisywania książek, testowała oczywiście zaserwowane kebaby. Jak dowiedzieliśmy się, pani Magda przyjechała do Rzeszowa na zaproszenie Dary Kebab, a jej pojawienie się tam wiązało się z promocją tego lokalu. Dara Kebab w naszym mieście ma wiele punktów i  jest szczególnie popularny i uwielbiany przez wszystkich rzeszowian. Gwiazda słynnego telewizyjnego programu przyciągnęła tłumy. Wiele osób, po dłuższym czasie czekania musiało zrezygnować ze spotkania się ze znaną kucharką. Mimo wszystko, rzeszowianie bardzo ciepło przyjęli ją. Gwiazda przyznała, że rzadko serwuje sobie kebaby, była potrawą od Dary bardzo zachwycona, a sam kebab bardzo jej smakował.

  Magdę Gessler obserwuje na Instagramie ponad milion osób. Oczywiście, zamieściła ostatnio na nim także relację ze swojej podróży właśnie do Rzeszowa, promując nie tylko nasze miasto, ale też oczywiście najpopularniejszą w mieście sieć kebabów.

  Dara Kebab nie ma ze sobą równych w Rzeszowie. To najpopularniejsza sieć tego typu lokali. Wybierając się do Dary, masz duży wybór. Możesz zamówić kebab średni, duży albo mały, w cieście z wołowiną albo z kurczakiem, w bułce, cały zestaw, frytki, sałatkę grecką oraz zimne napoje, a wszystko to w bardzo przystępnej cenie, w porównaniu do wysokiej jakości serwowanych porcji.

  O wizycie pani Magdy Gessler było bardzo głośno. Sam gość, zrecenzował potrawę jak najlepiej, zachęcając do wybrania się do Rzeszowa, do Dary właśnie na kebab. Nie wiem czy wiesz, ale sieć podobnych lokali serwuje to popularne danie, które wywodzi się z kuchni Bliskiego Wschodu, a dokładniej z regionów w Turcji, Iranu i innych krajach arabskich. Termin „kebab” odnosi się do dań mięsnych, które mogą być przygotowane na różne sposoby, w tym grillowane, pieczone, smażone lub gotowane. Istnieje wiele rodzajów kebabów, a każdy z nich ma swoje specyficzne cechy i sposoby przygotowania.

  – Nie należałam do miłośniczek kebabów, ale spotkała mnie niespodzianka, w Rzeszowie, Dara kebab, dał mi taki kebab, że chce powtórzyć to doświadczenie. Wracam tam, żeby wspólnie z wami testować kebaby

  – mówi Magda Gessler

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com