czwartek, 18 lipca, 2024
+

  37-latek w Głogowie Małopolskim zatrzymany przez policyjnych „łowców głów”

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, mający 37 lat, unikał odpowiedzialności za popełnione przestępstwo, ukrywając się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał list gończy za tym mężczyzną. Został on namierzony przez podkarpackich „łowców głów”. Poszukiwany ukrywał się w jednym z domów na terenie Głogowa Małopolskiego i próbował uniknąć zatrzymania, chowając się pod schodami.

  Pod koniec maja bieżącego roku podkarpaccy „łowcy głów” rozpoczęli poszukiwania 37-letniego mężczyzny, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, chcąc uniknąć konsekwencji za swoje czyny. Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał za nim list gończy. Mężczyzna popełnił przestępstwo wobec osoby małoletniej poniżej 15. roku życia.

  Funkcjonariusze z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzili intensywne działania, aby ustalić miejsce pobytu poszukiwanego 37-letniego mężczyzny. Ich wysiłki okazały się skuteczne. Policjanci odkryli, że mężczyzna ukrywa się w jednym z domów w Głogowie Małopolskim.

  W zeszły piątek funkcjonariusze udali się pod ustalony adres. Drzwi były zamknięte i pomimo wielokrotnych wezwań nikt ich nie otwierał. Policjanci byli świadomi, że poszukiwany przez nich mężczyzna znajduje się w środku, więc zdecydowali się na siłowe wejście do budynku.

  37-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, chcąc uniknąć zatrzymania, ukrył się w szczelinie pod schodami. Mężczyzna został jednak aresztowany i trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 lat odbywając karę pozbawienia wolności.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com