poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Zenon Martyniuk i Budka Suflera zagrali na Dniach Głogowa Małopolskiego

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W miniony weekend 15-16 czerwca odbyły się Dni Głogowa Małopolskiego. Wydarzenie obfitowało w liczne atrakcje, takie jak koncerty, występy artystyczne, wspólne kibicowanie reprezentacji oraz wesołe miasteczko. Na scenie pojawił się w sobotę Zenon Martyniuk, a w niedzielę Budka Suflera zagrała swoje największe hity.

  Pierwszego dnia świętowania największą atrakcją był koncert Zenka Martyniuka wraz z zespołem. Lider grupy Akcent zachęcił zgromadzony tłum do wspólnej zabawy pod sceną. Drugiego dnia, zgodnie z tradycją, odbyły się oficjalne uroczystości, podczas których wręczono nagrody „Głogowianin Roku”. Nagrody te przyznawane są osobom, które wniosły znaczący wkład w rozwój gminy w minionym roku lub za całokształt pracy.

  Laureatami tytułu „Głogowianin Roku 2023” zostali: Bogusława Czachor-Kustra w kategorii sfera społeczna, Grażyna Mularska w kategorii nauka i edukacja, Zbigniew Sycz za upowszechnianie postaw patriotycznych i wolontariatu wśród młodzieży, Paweł Ślęzak za całokształt pracy oraz Sebastian Mazur w kategorii działalność gospodarcza. Pamiątkowe statuetki wręczyli Burmistrz Głogowa Małopolskiego Tomasz Skoczylas, Wojewoda Podkarpacki Teresa Kubas-Hul, Wiceburmistrz Mirosław Osetek oraz Sekretarz Gminy Wojciech Dudek.

  Tuż po tym, wręczono nagrody dla uczniów za szczególne osiągnięcia sportowe. Wyróżnieni w ten sposób zostali: Michał Dziubek, Wojciech Faff, Tobiasz Kuroń oraz Krystian Sokołowski.

  Przede wszystkim, chciałbym wyrazić swoją radość i wdzięczność za to, że organizacja tak wielkiej imprezy, jaką są Dni Głogowa przebiegła tak sprawnie i w miłej atmosferze. Szczególne podziękowania kieruję do organizatorów: Miejsko Gminnego Domu Kultury, służb porządkowych, ekip sprzątających i Ochotniczych Straży Pożarnych. Dziękuję również wszystkim występującym podczas tych dwóch dni artystom – od przedszkolaków, przez grupy wokalne aż po gwiazdy obu wieczorów. Na końcu dziękuję Wam – Drodzy Mieszkańcy Gminy Głogów Małopolski, za tak liczną obecność i dobrą zabawę. Bez Was, ta impreza nie miałaby sensu.

  Tomasz Skoczylas. ,burmistrz Głogowa Małopolskiego
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com