czwartek, 18 lipca, 2024
+

  V Krajowe Dni Pola w Boguchwale

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przez trzy dni od 14 do 16 czerwca w Boguchwale zorganizowano Dni Pola, którego piątą edycję zorganizował Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Wśród tysięcy uczestników znaleźli się zarówno rolnicy, mieszkańcy obszarów wiejskich i miejskich z całego kraju, jak i producenci rolni oraz firmy wspierające sektor rolny.

  Pole Doświadczalne znajdowało się w centrum uwagi wszystkich odwiedzających, gdzie przez trzy dni odbywały się pokazy i panele dyskusyjne dotyczące innowacji w produkcji roślinnej i zwierzęcej. Dni Pola podzielono na 12 interesujących stref, takich jak Strefa Myślistwa i Łowiectwa, Ogrodnictwa oraz Odnawialnych Źródeł Energii.

  Podczas obchodów przy głównej scenie PODR, w obecności licznych przedstawicieli rządowych i samorządowych, obecni byli dr Krzysztof Jarosz – Starosta Rzeszowski, Jerzy Bednarz – Wicestarosta Rzeszowski oraz Rafał Białorucki – Radny Powiatu Rzeszowskiego.

  Powiat Rzeszowski miał także swoje miejsce wśród wystawców instytucji wspierających wydarzenie patronatem honorowym Starosty Rzeszowskiego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com