sobota, 13 lipca, 2024
+

  Kierowca motoroweru jechał pod wpływem alkoholu i z zakazem

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W Wesołej doszło do incydentu, w którym 60-letni kierowca motoroweru marki Yamaha miał blisko 2 promile alkoholu we krwi i doprowadził do wywrócenia swojego jednośladu. Okazało się, że mężczyzna nie tylko był nietrzeźwy, ale również posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

  W piątek 14 czerwca, przed południem dyżurny z Brzozowa otrzymał zgłoszenie o wywróceniu się motorowerzysty w Wesołej. Na miejsce wysłano patrol ruchu drogowego, który zbadał okoliczności tego zdarzenia.

  Policjanci przesłuchali świadków, co pozwoliło im wykluczyć udział innych osób w zdarzeniu. Okazało się, że 60-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, jadąc motorowerem, z nieznanej przyczyny wywrócił pojazd. Wkrótce po tym zdarzeniu wyszło na jaw, co było jego przyczyną.

  Badanie trzeźwości wykazało, że kierujący yamahą miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie miał prawa prowadzić pojazdów mechanicznych, ponieważ miał sądowy zakaz. Na szczęście motorowerzyście nic poważnego się nie stało i nie przewoził żadnych pasażerów.

  Teraz mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem za popełnione przestępstwa, a ten zdecyduje o konsekwencjach, jakie poniesie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com