poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  W Millenium Hall, w Dara Kebab będzie można się spotkać ze znaną restauratorką – Magdą Gessler!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już jutro, 15 czerwca 2024 roku, o godzinie 14:00 w restauracji Dara Kebab w Millenium Hall, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników kulinariów i fanów Magdy Gessler. Ta znana i ceniona restauratorka, osobowość telewizyjna oraz autorka książek kucharskich, będzie gościem specjalnym, z którym uczestnicy będą mieli okazję wspólnie przetestować najlepszej jakości mięso oraz nowości w menu Dara Kebab.

  Podczas tego spotkania, Magda Gessler podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem kulinarnym, doradzając i inspirując zarówno gości, jak i personel restauracji. To niepowtarzalna okazja, aby poznać kulisy przygotowywania dań, które zdobyły uznanie w całej Polsce. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania, wymieniać się pomysłami i wspólnie degustować wybrane potrawy.

  W ramach wydarzenia, dostępna będzie również możliwość zakupu i podpisania autobiografii Magdy Gessler pt. „Magda”. Książka będzie dostępna w wyjątkowo promocyjnej cenie 10 zł, ale tylko w dniach od 8 do 15 czerwca. To doskonała okazja, aby zdobyć unikalny egzemplarz z autografem autorki i wzbogacić swoją domową biblioteczkę o inspirującą lekturę.

  Magda Gessler jest postacią, która od lat cieszy się ogromnym uznaniem w świecie kulinariów. Swoją karierę rozpoczęła w latach 80., prowadząc firmę cateringową w Madrycie, gdzie jej kunszt kulinarny został doceniony przez hiszpańskich dygnitarzy oraz członków dworu królewskiego. W 1989 roku, wraz z braćmi Adamem i Piotrem Gesslerami, otworzyła swoją pierwszą restaurację „W Ogrodzie” w pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal w Warszawie. Kolejnym krokiem było otwarcie restauracji „Trębacka” w Warszawie, a później restauracji „U Fukiera” na Rynku Starego Miasta, która stała się jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na kulinarnej mapie Polski.

  Magda Gessler jest autorką kilku książek kucharskich, w tym „Kuchnia moja pasja” (2005), „Kocham gotować – Magdy Gessler przepis na życie” (2007) oraz „Kuchenne Rewolucje. Przepisy Magdy Gessler” (2012). Jej felietony kulinarne były publikowane w takich tygodnikach jak „Wprost” i „Newsweek”. Od 2010 roku związana jest z telewizją TVN, gdzie prowadzi popularny program „Kuchenne rewolucje”, a także zasiada jako jurorka w polskiej edycji programu „MasterChef”.

  Magda Gessler nie tylko podbiła serca Polaków swoją charyzmą i pasją do gotowania, ale również zdobyła uznanie na arenie międzynarodowej. Jej zaangażowanie w promocję polskich produktów zostało docenione przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a współpraca z różnymi markami i kampanie reklamowe przyniosły jej status ikony kulinarnych programów telewizyjnych.

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Magdą Gessler w Dara Kebab, które będzie nie tylko kulinarną ucztą, ale także niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich miłośników dobrej kuchni. Do zobaczenia 15 czerwca o godzinie 14:00 w Millenium Hall!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com