czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Zapowiada się Rodzinna Fiesta w rzeszowskim parku. Wystąpią finaliści programu „Mam Talent”!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już niedługo, bo w zbliżającą się niedzielę – 16 czerwca Rzeszowski Dom Kultury razem z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rzeszowie zapraszają mieszkańców Rzeszowa i wszystkie inne osoby do tego, by wziąć udział w Rodzinnej Fieście. O co chodzi? To będzie wspaniała impreza, w której mogą uczestniczyć wszyscy – mali i duzi. Zarezerwuj wolny czas wtedy w godzinach od 13 do 18 i wybierz się do Parku Jedności Polonii z Macierzą, który znajduje się przy ul. Ks. Jałowego. Będzie to całkowicie darmowa impreza, bez kupowania żadnych biletów. Każdy może zatem wpaść i świetnie się bawić. Jego główną atrakcją będzie występ Teatru Sztuka Ciała, którzy zostali finalistami popularnego, telewizyjnego programu „Mam Talent”.

  Spędź nadchodzące, niedzielne popołudnie razem, integrując się z rzeszowską społecznością, świetnie się bawiąc. Zabierz najlepiej całą rodzinę i przyjaciół, koniecznie też dzieci. Oprócz tego, zaplanowano tego popołudnia – wspólne gry oraz zabawy. Będą to zatem różne gry w formacie XXL oraz zabawy integrujące całe rodziny. Będzie to wspaniała zabawa na świeżym powietrzu. Do tego będzie można sprawdzić się w różnych konkurencjach. Do tego wszystkiego zorganizowane będą konkursy z nagrodami. Będzie też czekała na uczestników imprezy foto budka 360, gdzie razem uwiecznicie te chwile, spędzone na imprezie.

  Jeśli chodzi o główne gwiazdy tego popołudnia, będzie to Teatr Sztuka Ciała, która wystąpi pod koniec, na zakończenie całej fiesty. To spektakl, który połączy ruch, muzykę, sztukę tak, aby zachwycić każdego widza. To finaliści czternastej edycji Mam Talent. To komedia z elementami klaunady oraz pantomimy. 12-osobowy zespół pochodzi z Warszawy, a w programie wystąpiła tylko trójka z całego zespołu. Swoją przygodę z teatrem ruchu zaczynali wiele lat temu, bo na przełomie 2005 oraz 2006 roku, gdzie ćwiczyli w Studio Pantomimy przy warszawskim Teatrze na Woli. Założyli fundację Sztuka Ciała, aby realizować swoje scenariusze.

  Rodzinna Fiesta to wydarzenie realizowane w ramach projektu socjalnego „Z uśmiechem w przyszłość” Szczęśliwy czas – czas dla rodziny, którego operatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com