czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Darmowe konsultacje NGO z Piotrem Buczkiem w Głogowie Małopolskim w sprawie dotacji!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 22 czerwca br. (sobota) o godzinie 9:00, w Miejsko Gminnym Domu Kultury przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12 w Głogowie Małopolskim, odbędzie się niezwykłe wydarzenie dedykowane przedstawicielom organizacji pozarządowych. Serdecznie zapraszamy na bezpłatny dyżur konsultacyjny prowadzony przez wybitnego specjalistę ds. wniosków o dotacje – pana Piotra Buczka.

  Współczesne organizacje pozarządowe często stają przed wyzwaniem pozyskania dodatkowych środków na rozwój swojej działalności. Dotacje stanowią kluczowy element w finansowaniu wielu projektów i inicjatyw, jednak ich skuteczne pozyskiwanie wymaga nie tylko wiedzy, ale i doświadczenia. Piotr Buczek, ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie pozyskiwania dotacji, oferuje unikalną możliwość zdobycia niezbędnych umiejętności w tym zakresie.

  Pan Buczek jest autorem kilkuset projektów do różnorodnych funduszy, w tym funduszy Unii Europejskiej (POKL, POWER, EFS), Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO), Programu Aktywizacji Społecznej Osób Starszych (ASOS), Programu Aktywni+, Programu Aktywni Obywatele, Programu Leonardo da Vinci, a także funduszy norweskich i szwajcarskich. Jego bogate doświadczenie i sukcesy w pozyskiwaniu funduszy są gwarancją, że uczestnicy dyżuru zdobędą cenne wskazówki i praktyczne porady, które pomogą im w samodzielnym pisaniu skutecznych wniosków o dotacje.

  O ekspercie

  Piotr Buczek, Sekretarz Stowarzyszenia Rzeszów Smart City oraz Przewodniczący Zespołu tematycznego ds. Jakości życia przy Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab Rzeszów, to nie tylko teoretyk, ale przede wszystkim praktyk z wieloletnim stażem. Jego wiedza obejmuje nie tylko aspekty techniczne związane z pisaniem wniosków, ale także strategiczne podejście do planowania projektów, które mają realne szanse na uzyskanie dofinansowania.

  Aby usprawnić przebieg spotkania i zapewnić jak najlepsze warunki do konsultacji, należy odpowiednio wcześnie się zgłosić. Można to zrobić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 17 789 7010, lub osobiście w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Głogowie Małopolskim, przy ul. Rynek 1.

  Udział w bezpłatnym dyżurze to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy teoretycznej. To przede wszystkim możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertem, który odpowie na wszystkie pytania, pomoże rozwiać wątpliwości oraz doradzi, jak skutecznie przygotować wnioski o dotacje. Dzięki temu, uczestnicy zdobędą narzędzia, które pozwolą im na samodzielne pozyskiwanie środków zewnętrznych na rozwój swoich organizacji.

  Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Bezpłatny dyżur konsultacyjny z Piotrem Buczkiem to inwestycja w przyszłość Twojej organizacji. Spotkanie odbędzie się 22 czerwca br. o godzinie 9:00 w Miejsko Gminnym Domu Kultury w Głogowie Małopolskim. Zapraszamy wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału i skorzystania z bezcennej wiedzy i doświadczenia naszego eksperta. Serdecznie zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com