czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Końcem czerwca na parkingu rzeszowskiej biblioteki, odbędzie się kiermasz prawie darmowych książek!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Pragniesz uzupełnić swoją domową biblioteczkę o nowe pozycje książkowe? Rzeszowska biblioteka na parkingu przy ul. Sokoła 13 zaprasza wszystkich miłośników literatury oraz wszystkich ciekawskich, tego, co może się tam znajdować na letnią, kolejną już edycję Kiermaszu Wyczytanych Książek.

  Będzie to wspaniała okazja do zakupu książek, za jedynie 2 zł od każdego, pojedynczego egzemplarza. Wybierz się koniecznie, obojętnie czy jesteś molem książkowym, czy też dopiero zaczynasz przygodę z czytaniem na ten kiermasz i wybieraj do woli książki, które mogą ci się spodobać i które cię zainteresują. Przyjdź w wyznaczone miejsce, już 26 czerwca w godzinach od 9 do 17. Ze względu na to, że kiermasz trwa bardzo długo, spokojnie nie spiesząc się będziesz mógł wybrać coś, co cię zafascynuje.

  Jak zapowiadają organizatorzy tego książkowego kiermaszu, na wszystkich, którzy przyjdą tego dnia, czekać będzie aż blisko 2500 różnych pozycji. Najwięcej będzie literatury pięknej – zarówno tej polskiej jak i obcej. Będzie też można zdobyć książki popularnonaukowe z różnych dziedzin, albumy, podręczniki, czy encyklopedie. Oczywiście młode osoby także znajdą coś dla siebie, a to za sprawą dużej ilości różnych kolorowych bajek, czy też książek młodzieżowych, napisanych nieco innym językiem niż te, dla dorosłych.

  Przyjdź i zabierz do domu książkę, która ci się spodoba, a w zasadzie to wiele książek – możesz w końcu kupić tyle, ile chcesz. Koszt jednego egzemplarza jest bardzo mały, w porównaniu do drogich księgarń, gdzie książki kosztują najczęściej kilkadziesiąt zł. Przygotuj odpowiednio wcześniej gotówkę, ponieważ można będzie płacić wyłącznie monetami lub banknotami, nie używając karty płatniczej. Do tego, dostępni będą bibliotekarze, którzy możliwe, że pomogą wybrać ci coś, co cię najbardziej zainteresuje.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com