środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Remont pawilonu nr 9 w Górnie dla potrzeb mieszkań treningowych

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W poniedziałek 10 czerwca w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie zawarto umowę na realizację projektu inwestycyjnego pod nazwą „Remont pawilonu nr 9 w Górnie dla potrzeb mieszkań treningowych”. Przetarg nieograniczony wyłonił wykonawcę – Firmę Budowlano-Handlową Rak Spółka jawna, z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Dębickiej 107. Przewidziano, że projekt zostanie zrealizowany w ciągu 5 miesięcy od daty podpisania umowy, czyli do 10 listopada 2024 roku. Wartość kontraktu wynosi 1 717 196,57 zł brutto.

  To część realizowanego przez Powiat Rzeszowski przedsięwzięcia – zadanie dotyczy modernizacji i adaptacji pawilonu nr 9 w Górnie, gdzie utworzonych zostanie pięć w pełni wyposażonych mieszkań treningowych: trzy jednoosobowe i dwa dwuosobowe.

  Budynek o powierzchni ponad 350 m2 zostanie wyremontowany i dostosowany do potrzeb mieszkań treningowych poprzez m. in. wykonanie nowego podziału funkcjonalnego w celu wydzielenia mieszkań (wyburzenie ścianek działowych i wykonanie nowych wraz z fundamentami), zamurowanie okien wewnętrznych, demontaż starych drzwi i montaż nowych, wykonanie nowych warstw posadzkowych, wymianę okien, demontaż starych instalacji elektrycznych i sanitarnych oraz wykonanie nowych, a także wykonanie robót wykończeniowych, jak również stałej zabudowy meblowej.

  Mieszkania, jak i cały budynek będą w całości dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W ramach zadania zostanie wykonane również zagospodarowanie terenu: utwardzenia, chodnik, ogrodzenie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com