środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Gratulujemy ogromnych sukcesów młodych akrobatek i akrobatów, którzy szkolą się w Rzeszowie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Koniec sezonu przyniósł spektakularne sukcesy dla klubu UKS AJR, który wziął udział w IX Festiwalu Sportów Akrobatycznych. Klub ten zdobył pierwsze miejsce w punktacji drużynowej w kategorii klubów z licencją, co jest wielkim osiągnięciem i powodem do dumy. Na festiwalu UKS AJR reprezentowało aż 100 zawodników, którzy zaprezentowali niesamowite umiejętności i zaangażowanie.

  Podopieczni UKS AJR wykazali się na zawodach znakomitymi wynikami, zdobywając liczne medale i wysokie miejsca w różnych kategoriach. W kategorii 2ki mieszane kat. 5-9 lat Liwia Wróbel i Jasiu Kachniarz zdobyli srebrne medale, a w kategorii 2ki męskie kat. 5-9 lat Filip Worek i Jasiu Kachniarz wywalczyli złoto. W kategorii 2ki męskie klasa młodzieżowa Maksiu Waleń i Kacper Drążek również zdobyli złote medale.

  W kategorii 3ki kobiet kat. 5-9 lat Zosia Lęcznar, Lenka Perczyńska i Hela Dul zdobyły złote medale, a Asia Frydrych, Maja Porada i Gabrysia Socha zajęły szóste miejsce. W kategorii 2ki kobiet kat. 5-9 lat Zosia Lęcznar i Lenka Perczyńska zajęły czwarte miejsce, Hania Murias i Olga Dąbrowiecka piąte, Lea Hamama i Hela Dul szóste, Iza Świeca i Basia Bukała dziewiąte, Wiktoria Radkowska i Ola Kalandyk jedenaste, Marysia Rudzińska i Zosia Marek szesnaste, Zosia Kawalec i Ala Baryła siedemnaste, Wiktoria Żelazo i Antosia Śmigiel osiemnaste, Nina Nobis i Elenka Szczepaniak dwudzieste pierwsze, Gabrysia Drążek i Amelka Kołodziej dwudzieste trzecie, a Kornelka Grzesik i Zuzia Styka dwudzieste siódme miejsce.

  W kategorii 3ki kobiet kat. 7-12 lat Emilka Śliż, Emilka Bałajewicz i Ala Kuc zdobyły srebrne medale, a Amelka Pasek, Nikola Rokosz i Klara Kołodziej brązowe. W kategorii 2ki kobiet kat. 7-12 lat (startowało aż 47 zespołów) Liwia Wróbel i Lila Jeż zdobyły złote medale, Amelia Palka i Gabrysia Hadam srebrne, Zuzia Banasik i Ola Banasik piąte miejsce, Laura Dul i Jula Tyczyńska siódme, Jula Kalisz i Olga Gomuła ósme, Inka Dec i Maja Kowalska dziewiąte, Pola Dec i Natalia Eberbach dziesiąte, Ula Wójcik i Emma Guarro piętnaste, Lila Nowosad i Ala Zakrzewska siedemnaste, Rozalka Micał i Laura Głasek dziewiętnaste, Natalia Mac i Ola Becker dwudzieste, Lucynka Kurzyńska i Kalina Gabińska dwudzieste pierwsze, Patrycja Sikora i Oliwia Sanecka dwudzieste drugie, Eliza Bigajska i Hania Domaradzka dwudzieste szóste, a Marysia Zalewska i Zuzia Nabożny trzydzieste miejsce.

  W kategorii 3ki kobiet klasa młodzieżowa (startowało 21 zespołów) Wiktoria Boczar, Ola Ruszel i Martyna Jastrząb zdobyły złote medale, Paulinka Starego, Ala Koczwara i Zuzia Stanisławczyk brązowe, a Celinka Szczepańska, Marcelina Rak i Maja Gorczyca zajęły szóste miejsce. W kategorii 2ki kobiet klasa młodzieżowa (startowało 29 zespołów) Rita Piróg i Ola Byszyńska zdobyły brązowe medale, Zosia Szczypek i Kornelka Waleń szóste miejsce, Gabrysia Kalisz i Zosia Czerkies jedenaste, a Matyldzia Drążek i Zuzia Dziobak dwunaste miejsce.

  W kategorii 2ki kobiet klasa III Kornelka Miłek i Milena Głodek zdobyły srebrne medale, a Wiktorka Winiarska i Nina Sobczyk zajęły dwunaste miejsce. W kategorii 2ki kobiet klasa III* Milena Król i Natalia Skibińska zdobyły złote medale, Anielka Szczepańska i Matylda Majerska brązowe, a Hania Różańska i Yeva Kovtoniuk zajęły czwarte miejsce. W kategorii 3ki kobiet klasa III* Wiktorka Winiarska, Nina Sobczyk i Katarzyna Czajka zajęły szóste miejsce.

  W kategorii 2ki kobiet kat. Youth Ola Opalińska i Gabrysia Długosz zdobyły srebrne medale, Madzia Kloc i Jula Pluta brązowe, Lena Karczewska i Jula Pomianek piąte miejsce, Jagoda Gąsior i Jula Michalik dziewiąte, a Ola Świeca i Amelia Breńska dziesiąte miejsce.

  Każdy z tych wyników jest owocem ciężkiej pracy, determinacji i zaangażowania zawodników oraz ich trenerów. Gratulacje należą się przede wszystkim dla wszystkich startujących zawodników za ich niesamowite osiągnięcia oraz podziękowania dla trenerów, którzy poświęcili wiele czasu i energii na przygotowania.

  Z takim zakończeniem sezonu, UKS AJR z niecierpliwością patrzy w przyszłość. Wierzymy, że nadchodzący sezon przyniesie jeszcze więcej sukcesów i radości.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com