wtorek, 25 czerwca, 2024
+

  Już jutro, w Raniżowie odbędzie się Koncert Charytatywny „Śpiewamy dla Mam i nie tylko” ze zbiórką na szczytny cel!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W najbliższą niedzielę, 9 czerwca, o godzinie 12:00, w Kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mazurach odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny. Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie (GOKSiR). Koncert nosi tytuł „Śpiewamy nie tylko dla Mam…” i jest dedykowany wszystkim matkom, a także rodzinom na całym świecie.

  Podczas koncertu będzie można usłyszeć przepiękne polskie piosenki związane z tematyką rodziny oraz matki jako żywicielki, karmicielki i opiekunki. Wykonawcami będą utalentowani dzieci i młodzież, którzy zwyciężyli w konkursie muzycznym organizowanym przez GOKSiR Raniżów, „Z dedykacją dla mojej mamy”. Młodzi artyści pochodzą z gminy Raniżów oraz z sąsiednich miejscowości, takich jak Jeżowe, Kamień, Kolbuszowa i Sokołów Małopolski. Ich niezwykłe talenty oraz zaangażowanie sprawią, że koncert będzie nie tylko ucztą dla uszu, ale także dla serc wszystkich uczestników.

  Głównym celem koncertu jest nie tylko dostarczenie artystycznych wrażeń, ale przede wszystkim wsparcie potrzebujących.

  „Chcemy, aby koncert był takim emocjonalnym łącznikiem między dziećmi, rodzicami i rodzinami w różnych częściach świata. Dlatego koncert będzie miał charakter charytatywny a zebrane podczas tego wydarzenia środki finansowe zostaną przekazane na pomoc materialną dla ubogich kameruńskich dzieci, których warunki życiowe wymagają poprawy”

  – mówi Dariusz Sobolewski, dyrektor GOKSiR Raniżów

  Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Najbliższy koncert to nie tylko uczta dla duszy, ale także szansa na wsparcie ważnych inicjatyw charytatywnych. Bądźmy tam razem, aby usłyszeć przepiękne piosenki w wykonaniu szczególnie młodych i zdolnych uczniów, którzy pochodzą z regionu, samego Raniżowa oraz z bliskich okolic.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com