niedziela, 16 czerwca, 2024
spot_img
+

  Sprawdź program KultURaliów – imprezy studenckiej, która startuje już dzisiaj!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już po raz dwunasty Rzeszów stanie się stolicą studenckiej zabawy, a to za sprawą Rzeszowskich KultURaliów, które odbędą się w dniach 7-8 czerwca 2024 roku. To wyjątkowe wydarzenie, przyciągające co roku tłumy studentów, zagości na zielonych terenach Miasteczka Studenckiego przy ulicy Cichej. Organizatorzy – Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania – przygotowali niezwykle bogaty program, który obejmuje występy na dwóch scenach: głównej oraz klubowej.

  Gwiazdy tegorocznej imprezy

  Na tegorocznych KultURaliach pojawią się wyjątkowi artyści, którzy z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń muzycznych. Wśród zaproszonych wykonawców znajdziemy ZEAMSONE, BAMBI oraz VITO BAMBINO.

  Bambi, młoda gwiazda polskiego rapu, zyskała popularność dzięki hitom takim jak „MILLIE WALKY”, „BFF” i „IRL”. Jej energiczne występy i charyzma na scenie na pewno porwą publiczność do zabawy.

  Vito Bambino, znany jako lider zespołu Bitamina, od 2020 roku rozwija swoją solową karierę, zdobywając serca słuchaczy utworami takimi jak „Nudy”, „Poszło”, „Mustang”, „Etna” oraz „Bunkrów nie ma”. Jego unikalny styl i głęboka wrażliwość muzyczna zapewnią niezapomniane chwile podczas koncertu.

  ZEAMSONE, artysta znany z innowacyjnego podejścia do muzyki, z pewnością zaprezentuje swoje największe hity, wprowadzając publiczność w niesamowity nastrój.

  Bogaty program i wiele atrakcji

  KultURalia to nie tylko koncerty, ale także wiele innych atrakcji, które umilą czas uczestnikom. Organizatorzy zapewniają:

  Strefę Food Trucków – gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, od klasycznych burgerów po egzotyczne potrawy z różnych zakątków świata.

  Strefę Chilloutu – idealne miejsce do odpoczynku i relaksu między koncertami, gdzie będzie można zregenerować siły w przyjemnej atmosferze.

  Różnorodne atrakcje przygotowane przez partnerów wydarzenia – każdy znajdzie coś dla siebie, od gier i zabaw, po konkursy i inne niespodzianki.

  Bilety i uczestnictwo

  Sprzedaż biletów na KultURalia już ruszyła i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ceny biletów są przystępne i dostosowane do możliwości studentów:

  Bilet ulgowy: 30 zł za jedno wejście i 45 zł za karnet dwudniowy.

  Bilet normalny: 60 zł za jedno wejście i 90 zł za karnet dwudniowy.

  Ulgi przysługują studentom, doktorantom, uczniom oraz pracownikom Uniwersytetu Rzeszowskiego i WSIiZ. Bilety można nabyć na stronie www.stage24.pl.

  Osoby niepełnoletnie również mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod pewnymi warunkami:

  Młodzież w wieku 16-18 lat wymaga pisemnej zgody rodzica.

  Osoby poniżej 16. roku życia mogą wejść tylko pod opieką przedstawiciela ustawowego lub prawnego.

  Wielka studencka zabawa

  Rzeszowskie KultURalia to jedno z największych i najważniejszych studenckich wydarzeń w Rzeszowie. To okazja do integracji, wspólnej zabawy i cieszenia się muzyką na najwyższym poziomie. Wspaniała atmosfera, znakomici artyści i liczne atrakcje sprawiają, że jest to wydarzenie, którego nie można przegapić.

  Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów, mieszkańców Rzeszowa oraz gości z innych miast. Oby pogoda dopisała przez te dwa najbliższe dni, a przede wszystkim – aby wszyscy uczestnicy bawili się wyśmienicie, tworząc niezapomniane wspomnienia, które będą im towarzyszyć przez wiele lat.

  Do zobaczenia na Rzeszowskich KultURaliach 2024!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com