środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Rozpoczął się sezon imprez i zawodów w Ludowym Klubie Jeździeckim Zabajka

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ludowy Klub Jeździecki Zabajka z dumą ogłasza rozpoczęcie sezonu otwartego na rok 2024! Zawody jeździeckie to doskonała okazja dla miłośników koni i sportu jeździeckiego do podziwiania imponujących umiejętności zawodników oraz ich wspaniałych koni. Klub, działający nieprzerwanie od 1978 roku, zaprasza wszystkich do uczestnictwa w nadchodzących wydarzeniach, które odbywają się pod patronatem Burmistrza Głogowa Małopolskiego, Tomasza Skoczylasa.

  Harmonogram Zawodów

  Skoki

  Sezon zawodów w skokach przez przeszkody jest zaplanowany na pięć terminów:

  11 – 12 maja

  8 – 9 czerwca

  20 – 21 lipca

  10 – 11 sierpnia

  14 – 15 września

  Każdy z tych weekendów przyniesie ze sobą emocjonujące zmagania i pokaz wysokich umiejętności jeździeckich. Skoki przez przeszkody to dynamiczna dyscyplina, która wymaga od jeźdźców i koni doskonałej współpracy, precyzji i odwagi.

  Ujeżdżenie

  Również dla miłośników ujeżdżenia przewidziano cztery wyjątkowe terminy:

  10 – 11 maja

  19 – 20 lipca

  9 – 10 sierpnia

  13 – 14 września

  Ujeżdżenie, zwane również „tańcem koni”, jest dyscypliną wymagającą harmonii, elegancji i perfekcji w ruchu. Zawody w tej kategorii będą okazją do podziwiania gracji i precyzyjnych figur wykonywanych przez jeźdźców i ich konie.

  Wydarzenie pod Patronatem Burmistrza

  Ludowy Klub Jeździecki Zabajka może poszczycić się wsparciem Burmistrza Głogowa Małopolskiego, Tomasza Skoczylasa, co jest wyrazem uznania dla działalności klubu i znaczenia tego rodzaju wydarzeń sportowych dla społeczności lokalnej. Patronat Burmistrza jest gwarancją wysokiego poziomu organizacyjnego i prestiżu zawodów.

  Informacje Praktyczne

  Zawody odbywają się na terenie Ludowego Klubu Jeździeckiego Zabajka, który znajduje się w Głogowie Małopolskim przy ul. Brylantowej 14. Jest to miejsce doskonale przygotowane do przeprowadzania zawodów jeździeckich, wyposażone w odpowiednie zaplecze zarówno dla zawodników, jak i widzów.

  Propozycje i Kontakt

  Szczegółowe propozycje zawodów można znaleźć na stronie zawodykonne.com. Wszelkie pytania i kwestie organizacyjne można kierować na adres e-mail: biuro@zabajka.org lub odwiedzić stronę internetową klubu zabajka.org.

  Sezon otwarty w Ludowym Klubie Jeździeckim Zabajka to doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie pięknych koni i pasjonatów jeździectwa. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodnikiem, czy widzem, wydarzenia te oferują niezapomniane emocje i możliwość podziwiania sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach i kibicowania wszystkim uczestnikom!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com