czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img
+

  Odnaleziono ciało poszukiwania krośnieńskiego przedsiębiorcy Jerzego Krzanowskiego

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zakończono poszukiwania właściciela firmy Nowy Styl, Jerzego Krzanowskiego. Jego ciało odnaleźli ratownicy w piątek w nocy. Przyczyny śmierci 54-latka pozostają nieznane. Sprawa jest badana pod nadzorem prokuratora – poinformowała lokalna policja.

  Jak poinformował serwis polsatnews.pl W czwartek pojawiła się informacja, że Jerzy Krzanowski, jeden z założycieli firmy Nowy Styl, zaginął. Mężczyzna wyszedł z domu i kontakt z nim się urwał. Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się o godzinie 14 i była oznaczona najwyższą, pierwszą kategorią. W poszukiwaniach uczestniczyli policjanci, strażacy, psy tropiące, a także użyto drona z kamerą termowizyjną.

  Jerzy Krzanowski wraz z bratem założył firmę Nowy Styl w 1992 roku. Zaczynali z siedmioma pracownikami, produkując meble. Rok później firma zatrudniała już 100 osób. W XXI wieku firma z Krosna stała się jednym z najbardziej znanych eksporterów mebli w Europie. Zaprojektowała między innymi siedziska stadionowe na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej i rozgrywki UEFA. Obecnie Nowy Styl pracuje dla wielu znanych firm i tworzy siedzenia na ważne wydarzenia, zatrudniając kilka tysięcy osób. Bracia założyciele wielokrotnie znajdowali się na liście najbogatszych Polaków.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com