piątek, 21 czerwca, 2024
+

  Integracyjny Pokaz Mody „Paryż w Rzeszowie” zorganizowany na Skwerze Millenium Hall za nami. Jak było?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  6 czerwca 2024 roku na Skwerze Millenium Hall w Rzeszowie odbyło się niezwykłe wydarzenie, które przyciągnęło miłośników mody i sztuki z całego miasta. I Integracyjny Pokaz Mody pod nazwą „Paryż w Rzeszowie”, zorganizowany przez Stowarzyszenie Józefy Jaklińskiej, okazał się wielkim sukcesem, łącząc paryską elegancję z rzeszowską gościnnością i talentem. Wydarzenie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 12:00, a uczestnicy od samego początku mogli liczyć na bogaty program pełen atrakcji.

  Pokaz mody w choreografii Barbary Gromadzkiej

  Głównym punktem programu był pokaz mody przygotowany przez znaną choreografkę Barbarę Gromadzką, współpracującą ze Szkołą Tańca Modelek przy Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie. Pokaz ten wyróżniał się nie tylko wysoką jakością prezentowanych kreacji, ale również obecnością specjalnego gościa – Huberta Gromadzkiego, finalisty programu „Top Model”. Hubert, dzięki swojej charyzmie i talentowi, wniósł na scenę niezwykły blask, który zachwycił wszystkich obecnych.

  Występ Szkoły Tańca Sportowego AKSEL

  Kolejnym niezapomnianym momentem był występ Szkoły Tańca Sportowego AKSEL. Ich pokazy taneczne zawsze cieszą się dużym uznaniem, a tym razem nie było inaczej. Profesjonalizm i pasja młodych tancerzy sprawiły, że publiczność była oczarowana każdym ruchem i układem choreograficznym. Taniec i moda połączyły się w harmonijną całość, tworząc widowisko pełne emocji i wrażeń.

  Konsultacje modowe

  Podczas wydarzenia uczestnicy mieli również okazję skorzystać z konsultacji modowych prowadzonych przez Barbarę Olearkę i Gabrielę Tomakę-Ząbek. Ekspertki udzielały porad dotyczących doboru ubrań, stylizacji oraz najnowszych trendów w modzie. Była to doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak podkreślić swoje atuty i wyglądać modnie na każdą okazję.

  Dokumentowanie wydarzenia

  Nie zabrakło również profesjonalnych fotografów, którzy dokumentowali całe wydarzenie. Grupa dokumentalna zadbała o to, aby uchwycić najważniejsze i najpiękniejsze momenty pokazu, które później można było podziwiać w relacjach i na zdjęciach. Dzięki temu każdy uczestnik miał pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

  Występy wokalne i artystyczne

  Pokaz mody to nie tylko stroje i taniec, ale także występy wokalne i artystyczne. Młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, a ich piękne głosy dopełniły całość wydarzenia. Różnorodność występów sprawiła, że każdy znalazł coś dla siebie i mógł cieszyć się bogatym programem artystycznym.

  Dlaczego warto było wziąć udział?

  I Integracyjny Pokaz Mody „Paryż w Rzeszowie” okazał się nie tylko okazją do podziwiania pięknych strojów i talentów młodych ludzi, ale również możliwością spotkania się i zintegrowania z osobami, które dzielą podobne zainteresowania. To wydarzenie łączyło modę, sztukę i wspólnotę, tworząc przestrzeń do wymiany doświadczeń i wzajemnego inspirowania się.

  Stowarzyszenie Józefy Jaklińskiej w Rzeszowie zorganizowało wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. I Integracyjny Pokaz Mody „Paryż w Rzeszowie” był nie tylko hołdem dla paryskiej elegancji, ale również wspaniałą okazją do promowania lokalnych talentów i integracji społeczności, również osób niepełnosprawnych. Wszystkie elementy programu – od pokazów mody, przez występy taneczne, po konsultacje modowe i występy artystyczne – stworzyły niezapomniane widowisko, które z pewnością stanie się stałym punktem w kalendarzu rzeszowskich wydarzeń kulturalnych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com