wtorek, 25 czerwca, 2024
+

  Centrum Młodzieży w Rzeszowie zaprasza na widowisko artystyczne „Podążając za marzeniami”!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Centrum Młodzieży w Rzeszowie ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe widowisko artystyczne pt. „Podążając za marzeniami”, które odbędzie się 10 czerwca 2024 roku. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w Filharmonii Podkarpackiej, przy ul. Chopina 30 w Rzeszowie. Widowisko będzie miało dwie odsłony: o godzinie 11:00 dla uczniów rzeszowskich szkół oraz o godzinie 17:00 dla rodziców, przyjaciół i zaproszonych gości.

  Zwieńczenie całorocznej pracy

  Widowisko artystyczne „Podążając za marzeniami” jest efektem całorocznej pracy z dziećmi i młodzieżą, którzy uczęszczają na zajęcia organizowane przez Centrum Młodzieży w Rzeszowie. Na scenie wystąpi ponad 200 młodych artystów, reprezentujących różnorodne zespoły taneczne, wokalistów oraz orkiestry.

  Bogaty program artystyczny

  Wydarzenie będzie obfitować w barwne i różnorodne występy. Na scenie zaprezentują się zespoły taneczne takie jak „Kornele”, „T-8”, „Uśmiech”, „Rudki”, „Rzeszowianka” oraz „Impet”. Publiczność będzie miała okazję podziwiać wokalistów z pracowni Anny Olszewskiej, Iwony Josse-Jakubiec, Dominiki Kindrat i Mirosława Wysokińskiego. Ponadto, swoje umiejętności aktorskie zaprezentuje Teatr M.D.K., czyli Młode Dzielne Kuropatwy.

  Muzyczną oprawę wydarzenia zapewni Orkiestra Kameralna przy ZPiT Rudki oraz Dziewczęca Orkiestra Dęta Miasta Rzeszowa „Fanfara”.

  Wystawa prac plastycznych

  W ramach wydarzenia odbędzie się także wystawa prac z pracowni plastycznych Centrum Młodzieży w Rzeszowie. Będzie to doskonała okazja, aby podziwiać talent młodych artystów w różnorodnych dziedzinach sztuki wizualnej.

  Barwne i radosne widowisko

  Wydarzenie zapowiada się na pełne radości, barw i emocji. Młodzi artyści, pracując przez cały rok, włożyli mnóstwo wysiłku i serca w przygotowanie tego widowiska. Ich pasja, zaangażowanie i talent z pewnością przyniosą niezapomniane wrażenia wszystkim widzom.

  Informacje organizacyjne

  Wstęp na widowisko jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rezerwacja wejściówek. Wejściówki można rezerwować telefonicznie pod numerem 17 748 38 91 lub e-mailowo na adres imprezy@mdk.erzeszow.pl.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Widowisko artystyczne „Podążając za marzeniami” to doskonała okazja, aby zobaczyć, jak wiele talentu i pasji drzemie w młodych artystach z naszego miasta. Do zobaczenia w Filharmonii Podkarpackiej!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com