czwartek, 20 czerwca, 2024
spot_img
+

  W Rzeszowskich Piwnicach zagrają RoseMerry oraz piątka finalistów, która powalczy o nagrody podczas Rockowej Nocy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 15 czerwca w ramach cyklu Rockowa Noc from the Basement vol. 3 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki rockowej z całego regionu. W programie wieczoru znajdzie się koncert zespołu RoseMerry oraz pięciu kapel, które wystąpią w ramach Konkursowego Przeglądu Zespołów. To nie tylko doskonała okazja, aby posłuchać dobrej muzyki na żywo, ale także szansa dla młodych zespołów na zaprezentowanie się szerszej publiczności i zdobycie cennych nagród.

  Harmonogram wydarzenia

  Rozkład jazdy na ten rockowy wieczór prezentuje się następująco:

  18:00 – 20:00 – Konkursowy Przegląd Zespołów

  20:30 – Koncert zespołu RoseMerry

  Konkursowy przegląd zespołów

  W ramach Konkursowego Przeglądu Zespołów, młode, dobrze rokujące kapele będą miały okazję zawalczyć o statuetkę im. Tadeusza Nalepy, nagrodę finansową oraz możliwość nagrania materiału w profesjonalnym Estrada Studio. Jest to doskonała platforma dla wschodzących talentów, aby zaprezentować swoją twórczość, zyskać uznanie i wsparcie, a także nawiązać cenne kontakty w branży muzycznej. Podajemy już teraz szczęśliwą piątkę Konkursowego Przeglądu Zespołów w ramach Rockowej Nocy! O statuetkę zawalczą i jednocześnie zagrają już niedługo koncert w Rzeszowskich Piwnicach: AUDIOGRAM, JOLLY ROGER, LEEPY, STACJA B., TRACKSTONE.

  Gwiazda wieczoru: RoseMerry

  Po emocjonujących występach konkursowych, na scenie pojawi się zespół RoseMerry. Powstały w 2018 roku w Rzeszowie, RoseMerry gra muzykę z pogranicza rocka i rock’n’rolla. Od momentu swojego powstania, zespół zdobył wiele nagród i wyróżnień, w tym – I miejsce na festiwalu Rockowa Noc w 2020 roku, I miejsce na festiwalu Rock na Plaży Paprocany w Tychach w 2019 roku, podwójne I miejsce na festiwalu Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim, nagroda laureata festiwalu Fama za głos i charyzmę, utrzymanie się przez 3 tygodnie na playliście TurboTop w stacji radiowej Antyradio, dotarcie do finału festiwalu Wschody w Lublinie, I miejsce na konkursie Rawa Blues Festiwal i koncert na głównej scenie katowickiego Spodka. RoseMerry został także laureatem pierwszego przeglądu zespołów bluesowych w ramach Rzeszów Breakout Days 2023, gdzie otrzymał grand prix. Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa. W 2022 roku zespół wydał swój debiutancki album „RoseMerry”, który spotkał się z pozytywnym przyjęciem zarówno krytyków, jak i fanów. Podczas swojej kariery, RoseMerry miało zaszczyt grać supporty przed takimi zespołami jak: Poparzeni Kawą Trzy, Happysad, Cochise oraz Łydka Grubasa.

  Skład Zespołu RoseMerry

  Katarzyna Krawczyk – wokal/teksty

  Norbert Szarek – gitara + banjo

  Jakub Bosek – gitara basowa

  Hubert Bosek – perkusja

  Bilety

  Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są dostępne w przedsprzedaży w cenie 30 zł oraz w dniu koncertu za 45 zł. Zakupu można dokonać pod adresem: https://tiny.pl/df9f2.

  Rockowa Noc from the Basement vol. 3 zapowiada się jako niezwykłe wydarzenie pełne rockowych emocji i doskonałej muzyki. To świetna okazja, by spędzić wieczór w towarzystwie utalentowanych muzyków, kibicować młodym zespołom w konkursie i cieszyć się występem uznanego zespołu RoseMerry. Zapraszamy wszystkich miłośników rocka do udziału w tej wyjątkowej nocy w Rzeszowskich Piwnicach!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com