czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img
+

  „Kopciuszek” – taką bajkę zagrali rodzice dzieciom w Głogowie Małopolskim!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Dziecka, w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Głogowie Małopolskim miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Na scenie wystawiono klasyczną baśń „Kopciuszek”, jednak tym razem w rolę aktorów wcielili się rodzice dzieci z Publicznego Przedszkola. Sala była wypełniona małymi widzami, którzy z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie spektaklu.

  To wyjątkowe przedstawienie przyciągnęło nie tylko dzieci, ale także ważnych gości, w tym Burmistrza Głogowa Małopolskiego, Tomasza Skoczylasa, oraz Dyrektorkę przedszkola, Małgorzatę Jodłowską. Wydarzenie uświetnili swoją obecnością również nauczyciele i opiekunowie, którzy wspierali swoich podopiecznych w tym radosnym dniu.

  Spektakl, który łączy pokolenia

  Rodzice, mimo codziennych obowiązków, znaleźli czas na przygotowanie się do ról i wspólne próby. Ich zaangażowanie i pasja zaowocowały wspaniałym występem, który na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dorosłych. „Kopciuszek” w ich wykonaniu był pełen humoru, emocji i magicznych momentów, które wywoływały na twarzach maluchów szerokie uśmiechy.

  Oficjalne przemówienia

  Burmistrz Tomasz Skoczylas, otwierając wydarzenie, skierował serdeczne życzenia do wszystkich dzieci.

  „Drogie Dzieci, chciałbym złożyć Wam serdeczne życzenia: bądźcie zawsze szczęśliwe, uśmiechnięte i zdrowe. Oby spełniło się wszystko, o czym marzycie i nigdy nie zabrakło Wam ciekawości do odkrywania świata. (…) „Dziękuję za piękną inicjatywę i serdecznie gratuluję występu.”

  – powiedział burmistrz

  „Jestem niezwykle dumna z naszych rodziców, którzy poświęcili swój czas i energię, aby sprawić dzieciom taką radość. To piękny przykład współpracy i zaangażowania naszej społeczności.”

  – dyrektorka Małgorzata Jodłowska również wyraziła swoje uznanie dla rodziców i organizatorów

  Reakcje widowni

  Dzieci z zachwytem oglądały każdą scenę, a ich śmiech i oklaski rozbrzmiewały przez całe przedstawienie. Na zakończenie spektaklu mali widzowie nagrodzili rodziców długimi i głośnymi owacjami, które były wyrazem ich ogromnej radości i wdzięczności. Takie chwile pokazują, jak ważne są inicjatywy, które łączą pokolenia i wzmacniają więzi w społeczności lokalnej.

  Wnioski i podziękowania

  Przedstawienie „Kopciuszek” w wykonaniu rodziców było nie tylko świetną zabawą, ale również dowodem na to, że wspólne działania mogą przynieść wiele radości i zbliżyć do siebie ludzi. Dzieci miały okazję zobaczyć swoich rodziców w zupełnie nowej roli, co na pewno wzbudziło w nich dodatkowe emocje i dumę.

  Na zakończenie wydarzenia, organizatorzy podziękowali wszystkim zaangażowanym osobom – od aktorów po techników – oraz wszystkim, którzy przyszli, by świętować ten wyjątkowy dzień razem. Przedstawienie „Kopciuszek” stało się pięknym prezentem dla najmłodszych i niezapomnianym przeżyciem dla całej społeczności.

  Takie inicjatywy, jak to przedstawienie, są doskonałym przykładem na to, jak ważne jest budowanie relacji i wspólne spędzanie czasu. Dzięki zaangażowaniu rodziców i wsparciu władz lokalnych, dzieci mogły przeżyć wyjątkowy Dzień Dziecka, pełen śmiechu, radości i magii teatru. Mamy nadzieję, że w przyszłości podobne wydarzenia będą miały miejsce częściej, przynosząc radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com