środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Gratulujemy akrobatkom z Rzeszowa, które wywalczyły Mistrzostwa Polski!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Za nami Mistrzostwa Polski Fit Kid w Brodnicy, które stanowiły eliminacje do Mistrzostw Europy 2024. To wydarzenie było prawdziwym świętem sportu, gdzie młode talenty z całej Polski miały okazję zaprezentować swoje umiejętności i walczyć o miejsce w europejskich zmaganiach. Zawody dostarczyły wielu emocji, zarówno uczestnikom, jak i kibicom, którzy licznie zgromadzili się, by dopingować swoich faworytów.

  Emocjonująca rywalizacja w Ekstraklasie SOLO

  W kategorii Ekstraklasa SOLO trzecie miejsce zajęła Emilia Paja. Jej występ był pełen energii i precyzji, a układy choreograficzne zachwyciły publiczność. Emilia pokazała, że ciężka praca i determinacja przynoszą efekty, a jej sukces jest dowodem na to, że warto dążyć do perfekcji.

  Dominacja w I KLASIE SOLO

  Kategoria I KLASA SOLO była szczególnie emocjonująca. Na pierwszym miejscu uplasowały się dwie zawodniczki: Zuzanna Domańska i Gabrysia Długosz. Zuzanna oczarowała sędziów swoją doskonałą techniką i artystycznym wykonaniem, natomiast Gabrysia zachwyciła perfekcyjną choreografią i znakomitą kondycją fizyczną. Srebrny medal zdobyła Julia Regulska, która swoim występem udowodniła, że wytrwałość i talent idą w parze. Trzecie miejsce przypadło Julii Sabat, której pełna pasji prezentacja również zasłużyła na uznanie.

  Synchronizacja w I KLASIE DUO

  W kategorii I KLASA DUO srebrny medal zdobyły Maja Pustelak i Hanna Korzeniowska. Ich pokaz był przykładem doskonałej synchronizacji i współpracy, które są kluczowe w tej konkurencji. Brązowy medal przypadł duetowi Zuzanna Domańska i Gabrysia Długosz, które swoją energią i zgraniem zachwyciły publiczność.

  Młode talenty w III KLASIE

  W III KLASIE trzecie miejsce ex aequo zajęły Liwia Walas i Helena Dul. Obie zawodniczki pokazały niesamowitą technikę i pasję, co zostało docenione przez sędziów. Kornelia Anasyhin uplasowała się na ósmym miejscu, prezentując wielki potencjał i zaangażowanie, które z pewnością zaowocują w przyszłości.

  Zacięta rywalizacja w II KLASIE

  W II KLASIE złote medale zdobyły Lilianna Lasota i Wiktoria Pieczonka, które oczarowały wszystkich swoimi wybitnymi umiejętnościami i doskonałą techniką. Srebrny medal przypadł Julii Pietruszce, która swoim występem udowodniła, że ciężka praca przynosi efekty. Brązowe medale zdobyły Julia Totoś i Maja Pustelak, które również zaprezentowały się znakomicie. Wyróżnienia za czwarte miejsce otrzymały Lilianna Grzywa i Valentyna Halushka, a na piątym miejscu uplasowały się Lena Kostek i Hania Korzeniowska. Wszystkie te zawodniczki pokazały, że sport to przede wszystkim pasja i determinacja.

  Gratulacje i podziękowania

  Mistrzostwa Polski Fit Kid w Brodnicy były nie tylko rywalizacją sportową, ale także świętem dla wszystkich uczestników, ich trenerów oraz kibiców. Wszystkie zawodniczki pokazały, że sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim pasja, determinacja i ciężka praca. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom oraz ich trenerom za wytrwałość i zaangażowanie.

  W kierunku Mistrzostw Europy 2024

  Dzięki takim wydarzeniom jak te mistrzostwa, możemy być pewni, że przyszłość polskiego sportu jest w dobrych rękach. Każdy z uczestników wniósł coś wyjątkowego do zawodów, a ich występy z pewnością zapadną w pamięć wszystkim obecnym. Wszystkie zawodniczki, które zakwalifikowały się do Mistrzostw Europy 2024, będą miały szansę reprezentować Polskę na międzynarodowej arenie. Serdecznie gratulujemy osiągnąć zdobytych podczas Mistrzostw Polski Fit Kid w Brodnicy. Życzymy akrobatkom z AcroGym powodzenia i dalszych sukcesów!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com