niedziela, 16 czerwca, 2024
spot_img
+

  Znamy kolejne dwie wokalistki, które wystąpią w kolektywie podczas Europejskiego Stadionu Kultury już w czerwcu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku w Rzeszowie! Już 21 czerwca 2024 roku podczas Koncertu Głównego festiwalu Europejski Stadion Kultury 2024 na scenie w Parku Sybiraków wystąpią dwie niezwykle utalentowane artystki: Kasia Lins i Palina. To wyjątkowe wydarzenie, którego nie można przegapić, rozpocznie się o godzinie 20:00 i z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń muzycznych.

  Kasia Lins: Poetycka dusza polskiej sceny muzycznej

  Kasia Lins to artystka o wielu talentach – wokalistka, pianistka, autorka tekstów i kompozytorka. Jej muzyka to wyjątkowe połączenie alternatywnego popu z kinematograficznym nastrojem, który zachwyca i porusza serca słuchaczy.

  Popularność przyniosła jej pierwsza wydana w Polsce w 2018 roku płyta pt. „Wiersz ostatni”. Album ten spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem i zaowocował dwiema nominacjami do nagrody Fryderyka w kategoriach Autorka Roku oraz Album Roku Pop Alternatywny. Jej twórczość została także doceniona na poziomie lokalnym – w grudniu 2020 roku Kasia Lins została laureatką Nagrody Artystycznej miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego.

  Rok 2021 przyniósł kolejne sukcesy. Jej album „Moja wina” został nominowany do Fryderyka w kategorii Album Roku Pop Alternatywny oraz do nagrody O!Lśnienia Onetu. Najnowszy album artystki, zatytułowany „Omen”, zdobył jeszcze większe uznanie, przynosząc nominacje do Fryderyków w trzech kategoriach: Album Roku Indie Pop, Artystka Roku i Teledysk Roku.

  Muzyka Kasi Lins to nie tylko dźwięki, ale i obrazy – jej koncerty i teledyski są pełne wyjątkowej atmosfery, którą można porównać do najlepszych dzieł filmowych. Każdy utwór to małe dzieło sztuki, które wciąga i pozostawia trwałe wrażenie.

  Palina: Międzynarodowy głos z Białorusi

  Palina, artystka pochodzenia białoruskiego, to kolejna gwiazda, która wystąpi podczas Koncertu Głównego festiwalu Europejski Stadion Kultury 2024. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się w 2011 roku i od tego czasu artystka wydała cztery albumy studyjne, zyskując szerokie grono fanów na całym świecie.

  Palina śpiewa w czterech językach: białoruskim, rosyjskim, ukraińskim oraz francuskim, co sprawia, że jej twórczość jest niezwykle różnorodna i uniwersalna. W 2018 roku artystka zyskała międzynarodową sławę, zostając finalistką programu X-Factor na Ukrainie.

  Jej muzyka, będąca połączeniem popu, breakbeatu, muzyki elektronicznej, jazzu i bluesa, szybko zdobyła serca słuchaczy. Utwory Paliny zostały odsłuchane ponad 50 milionów razy, a jej popularność w mediach społecznościowych, takich jak Instagram i TikTok, rośnie z każdym dniem.

  Wyjątkowy koncert w Parku Sybiraków

  Występ Kasi Lins i Paliny podczas Koncertu Głównego festiwalu Europejski Stadion Kultury 2024 to wyjątkowa okazja, aby na żywo posłuchać dwóch niezwykle utalentowanych artystek, których muzyka przekracza granice i łączy różne kultury. Park Sybiraków w Rzeszowie stanie się tego wieczoru miejscem, gdzie magia muzyki i wyjątkowe talenty stworzą niezapomniane widowisko.

  Organizacja i wsparcie

  Koncert jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a jego organizatorami są Narodowe Centrum Kultury, Urząd Miasta Rzeszowa, Prezydent Miasta Rzeszowa, Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Estrada Rzeszowska. Dzięki ich wsparciu i zaangażowaniu, Europejski Stadion Kultury 2024 staje się jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce, przyciągającym artystów i publiczność z całego świata.

  Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć na żywo Kasię Lins i Palinę podczas Koncertu Głównego festiwalu Europejski Stadion Kultury 2024. Spotkajmy się 21 czerwca o godzinie 20:00 w Parku Sybiraków w Rzeszowie, by wspólnie celebrować muzykę i kulturę. To będzie wieczór pełen niesamowitych emocji i niezapomnianych wrażeń, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com