czwartek, 20 czerwca, 2024
spot_img
+

  Warsztaty taneczne i potańcówka swingowa w sercu Rzeszowa. Złap swingowego bakcyla i wspaniale się baw!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wszystkich miłośników tańca oraz tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tanecznymi krokami, serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty tańca od podstaw oraz potańcówkę swingową w samym sercu Rzeszowa, w Rzeszowskich Piwnicach. To niepowtarzalna okazja, aby poczuć klimat lat 20. i 30. XX wieku i zanurzyć się w rytmach jazzu, które porwą każdego do tańca.

  Dlaczego warto?

  Jeśli fascynuje Cię amerykańska kultura z okresu międzywojennego, jazz, swing i Charleston, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy już tańczysz, czy dopiero chcesz zacząć, organizowane zajęcia są otwarte dla wszystkich, bez względu na wiek i poziom zaawansowania. Nawet jeśli tylko chcesz zobaczyć, jak wyglądają warsztaty, warto przyjść. Wstęp jest bezpłatny, a atmosfera zawsze przyjazna i gościnna.

  Program wydarzenia

  Rozkład godzinowy warsztatów i potańcówki jest następujący:

  18:00 – Warsztaty Solo Jazz, poziom OPEN: Te zajęcia są dostępne dla każdego, kto chce nauczyć się podstawowych elementów tańców swingowych. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym tancerzem, znajdziesz coś dla siebie. Instruktorzy krok po kroku wprowadzą Cię w świat swingu, pomagając opanować podstawowe figury i kroki.

  19:00 – Potańcówka Swingowa: Po warsztatach warto zostać na potańcówkę, gdzie będziesz mógł wykorzystać nowo nabyte umiejętności na parkiecie. To doskonała okazja, aby zatańczyć w luźnej, nieformalnej atmosferze, poznać nowych ludzi i cieszyć się muzyką na żywo.

  21:00 – Zakończenie: Wszystko, co dobre, szybko się kończy, ale zawsze można kontynuować zabawę i rozmowy z nowymi przyjaciółmi.

  Swingowa społeczność spotyka się regularnie co miesiąc, aby uczyć się, tańczyć i spędzać czas w przyjaznej atmosferze. Scenariusz spotkań jest prosty i skuteczny: zaczyna się od warsztatów, podczas których uczestnicy uczą się podstawowych elementów tańców swingowych. Następnie każdy może wykorzystać te umiejętności na potańcówce, gdzie panuje swobodna atmosfera sprzyjająca dobrej zabawie.

  Jeśli wybierasz się po raz pierwszy i nie znasz jeszcze stałej ekipy, warto odwiedzić profil na Facebooku: https://www.facebook.com/airswing.rzeszow. Znajdziesz tam więcej informacji o spotkaniach, relacje z poprzednich wydarzeń i zdjęcia, które oddają wyjątkowy klimat tych potańcówek.

  Domowa atmosfera i wspólne przekąski

  Organizatorzy swingowych spotkań dbają o to, aby wszystkie spotkania miały domowy charakter, dlatego jest zwyczaj, przynosić drobne przekąski na wspólny stół. Każdy może przynieść coś, na co ma ochotę – owoce, warzywa, ciasta czy nawet pizzę. To świetna okazja, aby podzielić się smakołykami i porozmawiać z innymi uczestnikami w przerwach między tańcami.

  Warsztaty tańca i potańcówka swingowa w Rzeszowie to nie tylko nauka tańca, ale przede wszystkim świetna zabawa i możliwość spędzenia czasu w miłym towarzystwie. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym tancerzem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem, takie spotkania ze swingiem są dla Ciebie. Przyjdź, zobacz, zatańcz i poczuj magię swingu!

  Nie zapomnij przynieść ze sobą dobrego humoru i drobnej przekąski na wspólny stół. Do zobaczenia na parkiecie, już jutro, 5 czerwca o godzinie 18:00, w Rzeszowskich Piwnicach, przy ul. Rynek 26!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com