wtorek, 25 czerwca, 2024
+

  Podczas Dni Kolbuszowej zaplanowanych jest wiele atrakcji, razem z koncertem zespołu Łzy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Kolbuszowa zaprasza mieszkańców i gości na jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu miejskim – Dni Kolbuszowej 2024. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8 i 9 czerwca na placu przy Krytej Pływalni Fregata. To dwudniowe święto jest znane z bogatego programu rozrywkowego, który przyciąga zarówno dzieci, jak i dorosłych.

  Program Imprezy

  Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które zapewnią niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom. W programie przewidziano:

  – Koncerty: Na scenie wystąpią znane zespoły i artyści, którzy z pewnością rozgrzeją publiczność do czerwoności. Główną gwiazdą imprezy będzie zespół Łzy, jedna z najpopularniejszych formacji pop-rockowych w Polsce.

  – Dyskoteki: Wieczorne imprezy taneczne to doskonała okazja, aby pobawić się przy rytmach muzyki serwowanej przez najlepszych DJ-ów.

  – Zawody sportowe: Miłośnicy aktywności fizycznej będą mogli wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych. Zawody odbędą się na obiektach sportowych Kolbuszowej.

  – Strefa zabaw: Dla najmłodszych uczestników przygotowano specjalną strefę zabaw z mnóstwem atrakcji, takich jak karuzele i dmuchane zamki.

  – Strefa gastronomiczna: Miłośnicy dobrego jedzenia będą mieli okazję skosztować różnorodnych potraw serwowanych w strefie gastronomicznej.

  Sobota 8 czerwca: Hip-Hop i Rap

  Pierwszy dzień święta, sobota 8 czerwca, będzie dedykowany miłośnikom hip-hopu i rapu. Na jednej scenie wystąpią zespoły i artyści reprezentujący te gatunki muzyczne. Gwiazdami wieczoru będą Sarius i Kartky, którzy są znani z energetycznych występów i świetnego kontaktu z publicznością. Na zakończenie dnia DJ Disco-Duck rozkręci dyskotekę, zapewniając świetną zabawę do późnych godzin nocnych.

  Niedziela 9 czerwca: Taniec i Folklor

  Drugi dzień Dni Kolbuszowej rozpocznie się od prezentacji zespołów tanecznych i wokalnych. Na scenie zaprezentują się lokalne talenty, które z pewnością zachwycą publiczność swoimi występami. W dalszej części dnia wystąpi folkowy zespół Łysa Góra, a także Orkiestra Dęta MDK Kolbuszowa z Sabiną Nycek. Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie koncert zespołu Łzy, który o godzinie 21:00 zagra swoje największe przeboje.

  Impreza odbędzie się na placu przy Krytej Pływalni Fregata w Kolbuszowej, a część wydarzeń będzie miała miejsce na obiektach sportowych i kulturalnych w mieście. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy znalazł coś dla siebie, niezależnie od wieku i zainteresowań.

  Dni Kolbuszowej to doskonała okazja do wspólnej zabawy, integracji społeczności lokalnej oraz spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Tegoroczna edycja zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie, z bogatym programem koncertów, dyskotek, zawodów sportowych oraz wielu innych aktywności. Już teraz zarezerwujcie sobie te dni w kalendarzu i dołączcie do świętowania 8 i 9 czerwca na placu przy Krytej Pływalni Fregata w Kolbuszowej!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com