piątek, 21 czerwca, 2024
+

  Przed nami pierwszy, Integracyjny Pokaz Mody „Paryż w Rzeszowie” w Millenium Hall!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Stowarzyszenie Józefy Jaklińskiej w Rzeszowie ma zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników mody na wyjątkowe wydarzenie – I Integracyjny Pokaz Mody pod nazwą „Paryż w Rzeszowie”. Ten niezwykły pokaz, który przeniesie nas w świat paryskiej elegancji, odbędzie się 6 czerwca 2024 roku na Skwerze Millenium Hall, początek o godzinie 12:00.

  Program wydarzenia

  Na uczestników czeka bogaty program pełen atrakcji i inspirujących wystąpień, które zadowolą zarówno miłośników mody, jak i osoby ceniące sobie integracyjne inicjatywy.

  Pokaz mody w choreografii Barbary Gromadzkiej

  Głównym punktem programu będzie pokaz mody przygotowany przez Barbarę Gromadzką, która jest znaną choreografką współpracującą ze Szkołą Tańca Modelek przy Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie. Pokaz ten będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na wysoką jakość prezentowanych kreacji, ale także z powodu specjalnego gościa – Huberta Gromadzkiego, finalisty programu „Top Model”. Hubert, który zdobył serca widzów swoją charyzmą i talentem, z pewnością doda blasku temu wydarzeniu.

  Występ Szkoły Tańca Sportowego AKSEL

  Podczas wydarzenia swoje umiejętności zaprezentuje także Szkoła Tańca Sportowego AKSEL. Ich pokazy taneczne zawsze cieszą się dużym uznaniem i zachwycają zarówno profesjonalizmem, jak i pasją, z jaką młodzi tancerze wykonują swoje układy. To będzie doskonała okazja, aby zobaczyć, jak taniec i moda mogą współgrać, tworząc niepowtarzalne widowisko.

  Konsultacje modowe

  Dla wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki mody i stylu, przygotowano specjalne konsultacje modowe. Barbara Olearka i Gabriela Tomaka-Ząbek będą udzielać porad dotyczących doboru ubrań, stylizacji oraz najnowszych trendów w modzie. To niepowtarzalna okazja, aby skonsultować się z ekspertkami i dowiedzieć się, jak podkreślić swoje atuty poprzez odpowiedni dobór garderoby.

  Dokumentowanie wydarzenia

  Nie zabraknie także profesjonalnych fotografów, którzy będą dokumentować całe wydarzenie. Grupa dokumentalna zadba o to, aby uchwycić najważniejsze i najpiękniejsze momenty pokazu, które będzie można później podziwiać w relacjach i na zdjęciach. Dzięki temu każdy uczestnik będzie miał pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

  Występy wokalne i artystyczne

  Pokaz mody to nie tylko stroje i taniec, ale także występy wokalne i artystyczne. Uczestnicy będą mogli delektować się pięknymi głosami młodych artystów oraz innymi występami, które dopełnią całość wydarzenia i uczynią je jeszcze bardziej różnorodnym i interesującym.

  Dlaczego warto wziąć udział?

  I Integracyjny Pokaz Mody „Paryż w Rzeszowie” to nie tylko okazja do podziwiania pięknych strojów i talentów młodych ludzi, ale także możliwość spotkania się i zintegrowania z osobami, które dzielą podobne zainteresowania. To wydarzenie, które łączy modę, sztukę i wspólnotę, tworząc przestrzeń do wymiany doświadczeń i wzajemnego inspirowania się.

  Stowarzyszenie Józefy Jaklińskiej w Rzeszowie serdecznie zaprasza na I Integracyjny Pokaz Mody „Paryż w Rzeszowie”. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 6 czerwca 2024 roku na Skwerze Millenium Hall o godzinie 12:00. Przyjdź i doświadcz magii paryskiej mody w sercu Rzeszowa, ciesz się występami tanecznymi i wokalnymi, skorzystaj z konsultacji modowych i spotkaj ludzi, którzy z pasją podchodzą do mody i sztuki. Nie przegap tej okazji, aby być częścią wyjątkowego wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com