wtorek, 25 czerwca, 2024
+

  Za nami koncert Jednego Serca Jednego Ducha. To coroczne wydarzenie, na którym śpiewane są religijne utwory!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj, 30 maja 2024 r. w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa odbył się 22-gi Koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Jak co roku wydarzenie to miało miejsce w Parku Sybiraków w Rzeszowie. Podczas trwania koncertu, śpiewano najpiękniejsze pieśni i piosenki religijne uwielbiając Pana Boga w wielkiej Rodzinie Jednego Serca Jednego Ducha.

  Wydarzenie poprowadził Jan Budziaszek – pomysłodawca Koncertu, perkusista zespołu Skaldowie. Kierownikiem muzycznym i głównym aranżerem był Marcin Pospieszalski, natomiast kierownikiem chóru i orkiestry Hubert Kowalski. Na scenie pojawiło się wielu znakomitych artystów w towarzystwie chóru. Koncert był transmitowany w radiu oraz można było obejrzeć go w internecie, podczas transmisji on-line. W tym roku, impreza przyciągnęła tłumy nie tylko rzeszowian, ale też osób, z innych miejscowości, czy miast. W Rzeszowie, w ciepły dzień Bożego Ciała, co roku odbywa się wydarzenie, które bije rekordy uwielbienia i zgromadzenia – Koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Łączy ono w sobie moc muzyki, głębię wiary i promuje miłość jako fundament życia.

  Pomysłodawcą tego majestatycznego spektaklu jest Jan Budziaszek, nie tylko znany jako perkusista legendarnej grupy muzycznej Skaldowie, ale także jako człowiek o niezachwianej wierze i miłości do drugiego człowieka. Jego życiowa pasja do muzyki nie tylko dała mu szacunek i uznanie w świecie muzycznym, ale również prowadziła go do stworzenia tego wyjątkowego wydarzenia, które co roku gromadzi tysiące ludzi w jednym miejscu, tworząc niepowtarzalną atmosferę miłości i wspólnoty.

  Jan Budziaszek, znany także jako świecki rekolekcjonista i autor książek, wierzy w istnienie planu większego od nas samych. Jego własne doświadczenia, takie jak pielgrzymka z Krakowa do Częstochowy w samych klapkach, stały się dla niego znakiem, że życie ma swoje własne scenariusze, których nie zawsze jesteśmy autorami. To głębokie przekonanie, że wszystko w życiu jest cudem, że każde wydarzenie ma swoje znaczenie i cel, sprawia, że Jan Budziaszek staje się nie tylko artystą, ale również przewodnikiem duchowym dla wielu ludzi.

  Koncert Jednego Serca Jednego Ducha nie jest tylko wydarzeniem muzycznym. To również okazja do refleksji nad sensem życia, nad wartością miłości i wspólnoty. Symbolicznie odbywa się w Parku Sybiraków, miejscu, które przypomina o cierpieniach i poświęceniu wielu ludzi, ale także o sile przetrwania i nadziei. To właśnie w takich miejscach, podczas takich wydarzeń, czujemy się częścią czegoś większego, czegoś co przekracza granice codzienności i łączy nas ze sobą w więzi duchowej.

  Tegoroczny koncert, zaczął się o godzinie 19:00, trwał kilka godzin. Był dla każdego uczestnika niezapomnianym przeżyciem, pełnym emocji, muzyki i miłości. Wszyscy, którzy chcieli doświadczyć tej wyjątkowej atmosfery, mogli przyjść zupełnie za darmo, wziąć udział i współtworzyć ten magiczny moment.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com