czwartek, 20 czerwca, 2024
spot_img
+

  Pijany kierowca wiózł nietrzeźwych pasażerów w Rymanowie

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Mężczyzna w wieku 39 lat, który spowodował kolizję drogową w Rymanowie, miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. W swoim samochodzie przewoził trzech pasażerów, którzy również byli nietrzeźwi. W wyniku tego incydentu, 39-latek utracił prawo jazdy, a jego pojazd został odholowany.

  Wczoraj, przed godziną 15:00, na ulicy Sanockiej w Rymanowie doszło do zdarzenia. Funkcjonariusze policji pracujący na miejscu ustalili, że 39-letni kierowca Seata nie zachował odpowiedniej odległości od poprzedzającego Hyundaia, co spowodowało kolizję.

  Nikt nie odniósł obrażeń w wyniku tego zdarzenia. Badanie stanu trzeźwości uczestników wykazało, że 39-letni mężczyzna miał około 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo, przewoził on trzech pasażerów, którzy także byli nietrzeźwi.

  Samochód został odholowany, a kierowca wraz z pasażerami przebywają teraz w policyjnym areszcie, gdzie trzeźwieją. 39-latek stracił już prawo jazdy, a oprócz tego grozi mu wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara pozbawienia wolności do 3 lat. Dodatkowo, ze względu na nowelizację przepisów kodeksu karnego, sąd może orzec przepadek zabezpieczonego pojazdu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com