piątek, 21 czerwca, 2024
+

  Pierwszy samolot z Izmiru wylądował na lotnisku w Jasionce

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  We wtorek, 28 maja, po raz pierwszy w historii wystartował czarterowy samolot z Jasionki do Izmiru. Loty do Turcji będą odbywać się raz w tygodniu, we wtorki, a podróże organizuje biuro Coral Travel.

  Pierwszy samolot linii Enter Air z Izmiru został przywitany na podrzeszowskim lotnisku tradycyjnym salutem wodnym od Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej. Izmir to drugi tegoroczny debiut z Jasionki, po Alicante, a entuzjaści nowych kierunków niecierpliwie czekają na rozpoczęcie lotów do Majorki, które wystartują w drugiej połowie czerwca.

  Turcja od lat jest najchętniej wybieranym kierunkiem z naszego lotniska. W szczycie tego sezonu obsługiwać będziemy 17 samolotów do Antalii, a oprócz tego połączenia do Bodrum i Izmiru, który jest naszą tegoroczną nowością.

  Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów.

  W tym sezonie z podrzeszowskiego lotniska można bezpośrednio polecieć do 28 miejsc w 15 krajach: Turcji, Grecji, Hiszpanii, Egiptu, Tunezji, Bułgarii, Albanii, Czarnogóry, Włoch, Chorwacji, USA, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz nad polskie morze.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com