piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img
+

  KultURalia to jedne z największych studenckich imprez w Rzeszowie, które rozpoczną się już niedługo!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowskie KultURalia, wielkie święto studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, odbędzie się po raz dwunasty w dniach 7-8 czerwca. Wydarzenie, które co roku przyciąga rzesze studentów, będzie miało miejsce na zielonych terenach Miasteczka Studenckiego przy ulicy Cichej. Organizatorzy przygotowali program obejmujący występy na dwóch scenach: głównej oraz klubowej.

  Znamy już artystów, którzy uświetnią tegoroczną imprezę. Są to ZEAMSONE, BAMBI oraz VITO BAMBINO. Bambi jest młodą gwiazdą polskiego rapu, znaną z hitów takich jak „MILLIE WALKY”, „BFF” i „IRL”. Vito Bambino, lider zespołu Bitamina, od 2020 roku rozwija swoją solową karierę, zdobywając popularność utworami takimi jak „Nudy”, „Poszło”, „Mustang”, „Etna” oraz „Bunkrów nie ma”.

  Organizatorzy, Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, zapewniają nie tylko koncerty, ale także strefę food trucków, chilloutu i inne atrakcje przygotowane przez partnerów wydarzenia.

  Sprzedaż biletów na KultURalia już ruszyła. Bilety ulgowe kosztują 30 zł za jedno wejście i 45 zł za karnet dwudniowy, natomiast bilety normalne to wydatek rzędu 60 zł za jedno wejście i 90 zł za karnet dwudniowy. Ulgi przysługują studentom, doktorantom, uczniom oraz pracownikom Uniwersytetu Rzeszowskiego i WSIiZ. Bilety można nabyć na stronie stage24.pl.

  Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod pewnymi warunkami: młodzież w wieku 16-18 lat wymaga pisemnej zgody rodzica, natomiast osoby poniżej 16. roku życia mogą wejść tylko pod opieką przedstawiciela ustawowego lub prawnego.

  Serdecznie zapraszamy na jedną z największych takich studenckich imprez w Rzeszowie. Oby pogoda się udała, a przede wszystkim studenci wspaniale się bawili.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com