czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img
+

  WSIiZ będzie współpracować z Wydawnictwem Diamenty. W ramach tego studenci podszkolą język angielski i rozwiną się!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (WSIiZ) podpisała umowę o współpracy z Wydawnictwem Diamenty, oferującą nowe możliwości dla studentów kierunku Filologia. Porozumienie zostało zawarte 23 maja, a podpisali je Rektor WSIiZ, dr hab. Andrzej Rozmus, oraz Prezeska Wydawnictwa Diamenty, Karolina Winiarska.

  W ramach współpracy studenci Filologii będą mieli możliwość uczestnictwa w praktykach i stażach w Wydawnictwie Diamenty, a także w spotkaniach i szkoleniach z jego kadrą zarządzającą. Będą mieli okazję tłumaczyć książki z języka polskiego na angielski i odwrotnie, a także tworzyć treści marketingowe, co może skutkować publikacją ich prac.

  Dr Paula Wieczorek, Prodziekan Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej ds. kierunku Filologia, podkreśla, że współpraca ta przyniesie korzyści dla obu stron i wzbogaci proces dydaktyczny. W planach są także konsultacje dotyczące przedmiotów takich jak redakcja i korekta tekstów, stylistyka języka polskiego oraz English in Written Discourse.

  Karolina Winiarska, Prezeska Wydawnictwa Diamenty, wyraziła entuzjazm związany z rozpoczęciem współpracy, podkreślając, że wspólne projekty i szkolenia przyczynią się do rozwoju zarówno zespołu wydawnictwa, jak i studentów. Współpraca ma na celu również wzmocnienie marki Wydawnictwa Diamenty oraz aktywny udział w kształtowaniu przyszłych specjalistów w dziedzinie filologii.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com